20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U15 | Hostouň/Hřebeč - Brandýsek 6:1, vítězná vlna pokračuje

Ve 4. kole Okresního přeboru starších žáků přivítal náš sdružený tým starších žáků Hostouň/Hřebeč vedený Jiřím Duškem a Romanem Štýbrem na svém hřišti mužstvo FK Brandýsek.

Doposud se nám v soutěži daří a chtěli jsme plně navázat na předchozí výsledky:

Lhota - Hostouň/Hřebeč 1:2 (0:1)

Hostouň/Hřebeč - Zichovec/Vraný 5:3 (2:2)

Smečno - Hostouň/Hřebeč 1:3 (1:0)

V utkání , kde místy zazněl potlesk za předvedenou hru, jsme ve výsledku potvrdili postavení favorita vítězstvím, po poločase 2:1 jsme v druhé půli výsledek dotáhli na 6:1.

K zápasu se vyjádřil trenér Roman Štýbr: Díky dvěma střeleným brankám v úvodu zápasu jsme zastínili chaos, který nás prozatím sužuje na začátcích zápasů. Bohužel rychlé vedení přineslo laxnější přístup ke hře a zvláště v rozehrávce jsme si dělali problémy, které nakonec soupeř potrestal. Po přestávkové rozmluvě jsme druhou půlku zápasu pojali aktivněji a naší hrou jsme soupeře prakticky k ničemu významnému již nepustili. Výsledkem byla řada šancí a další branky. Za předvedený výkon patří klukům poděkování, divákům za podporu. RŠ.

Branky: 2 x Rekl, Liewald, Kratochvíl, 2 x Švejda

Hostouň/Hřebeč - Brandýsek 6:1 (2:1)

Další domácí zápas s týmem Hrdlív/Zlonice sehrajeme 30. 9. 2018 od 10,15 hod.