20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U15 | Další tři body! Starší žáci vyhráli v Dobříši

Páté utkání, páté vítězství! Starší žáci vyhráli po brankách Šípa, Trousila, Fanty a Dhouieb v Dobříši 4:1 a s patnácti body nadále vedou tabulku Krajského přeboru. Přinášíme Vám hodnocení trenéra Jaromíra Boháče…

Foto: Bohumil Kučera

Krajský přebor | MFK Dobříš vs. Sokol Hostouň

Kompletní soupeř, v základu s ročníky 2007, byl důrazný, snažil se nás rychle dostupovat, ale v útočné fázi nebyl příliš nebezpečný. Myslím, že i proto jsme dnes udělali podstatně méně chyb v obraně. V postranních prostorech jsme hráli dobře a důrazně. Přesto, že dnes jsme si nevytvořili tolik šancí, tak jsme byli velmi efektivní. Čtyři góly na šest šancí je dobrý poměr. Pozitivní je i to, že všichni tři útočnici se podíleli na brankách. Stále ale ještě cítím nervozitu ve hře u některých hráčů. Věřím ale, že dalšími odehranými zápasy se to bude jenom zlepšovat. Ještě též potřebujeme více klidu a přesnosti v rozehrávce a vetší přehled při řešení situací. Často nevidíme lépe postaveného hráče. Škoda, že jsme neudrželi vzadu čisté konto, ale jsem rád, že jsme oproti předchozímu utkaní předvedli lepší výkon.

MFK Dobříš vs. Sokol Hostouň 1:4 (0:2)

Sestava: Kučera Marek – Šíp, Klíma, Myslík, Tomášek, Fanta, Dhouieb, Dražan, Kašpar, Kučera Matěj, Abrham, Břízová, Trousil, Táborský, Wittner, Miňovská, Horák, Hlaváček

Branky: Šíp, Trousil, Fanta, Dhouieb

V dalším kole starší žáci přivítají na domácím hřišti v Hostouni Český lev - Union Beroun. Zápas má naplánován výkop v sobotu 10:15.

Autor: Jaromír Boháč, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera