U13B I Tým Hostouň/Hřebeč v lijáku přejel Vinařice, dva dny před tím vyhrál i s Tuchlovicemi

Náš druhý tým kategorie mladších žáků, sdružení Hostouň/Hřebeč hrající OKRESNÍ SOUTĚŽ sk. A se v dohrávce 2. kola utkal na trávníčku ve Hřebči s mužstvem Vinařic. Za nepříliš dobrého počasí, které vygradovalo do lijáku svěřenci trenéra Hašpla svého soupeře bez větších problému přehráli, skóre se zastavilo na cifře 10. A to se nevydařilo vše jak mohlo, ne vždy jsme situace vyřešili ideálně, občas nám chyběla ta správná kombinace a také v přestřelování branky jsme byli borci. Nicméně body máme.

K utkání (s Vinařicemi) se vyjádřil trenér Roman Hašpl: "Soupeř dorazil  na zápas s malým počtem hráčů a neměl možnost střídat. Od začátku zápasu jsme nasadili rychlé tempo  a soupeř na nás nestačil fyzicky ani herně. Výhra 5:0  po prvním poločase byla  po několika nepovedených střelách na branku pro soupeře  ještě přijatelným výsledkem. Do druhé poloviny zápasu jsme nastoupili se stejnýmu nasazením a odhodláním a soupeře jsme nepustili bo naší hrací poloviny. Konečný výsledek 10:0 by bez pomoci tří hráčů  z A nebyl takový, ale s jistotou mohu říci, že bychom vyhráli.

Hostouň/Hřebeč - Vinařice 10:0 (5:0)

FOTOGALERIE ZDE

Pouhé dva dny předtím tým sehrál duel s Tuchlovicemi, i ten zvládl. Zápas byl těžší, ale koncentrovaný výkon znamenal krásnou výhru 3:0, a důležité body. Zpočátku soutěže se nám nedařilo, prohry hodně mrzely, hlavně ta se Žehrovicemi 7:8, ta s Doksy 1:7, ta byla varováním, které snad padlo na úrodnou půdu, což by mohly evokovat poslední dva zápasy - dvě výhry.

Trenér Roman Hašpl utkání (s Tuchlovicemi) zhodnotil takto: Hodnocení dnešního zápasu a vydřené výhry 3:0.Začátek prvního poločasu jsme hráli lepší hru než soupeř, ale nedařilo se nám vstřelit branku.Na konci poločasu se po krásné přihrávce podařilo Davidovi překonat gólmana a posunout nás do vedení.V druhém poločase jsme soupeře nepustili do naší poloviny a po několika nepovedených střelách se nám povedlo zvýšit náskok na 2:0.Dnešní hra konečně připomínala fotbal,začali jsme si nahrávat a chodili jsme si pro balóny. Naše obrana v čele s Matějem, Kubou , Šimonem a Martinem také odvedla spolehlivě svoji práci a nepustila soupeře před našeho gólmana. Celkově můžu pochválit celé mužstvo a doufám, že v pátek se nám bude dařit jako dnes.RH"

Hostouň/Hřebeč - Tuchlovice 3:0 (1:0)

Příští zápas: Sobota 5. 10. 2019 10:15    SK Kladno - Hostouň/Hřebeč (hřiště Kladno Rozdělov)

Text, foto: Bohumil Kučera