U13 | Zimní liga: Mladší vstoupili do zimní ligy vítězně

Mladší žáci vstoupili do zimní ligy pořádané Baníkem Švermov vítězně. V úvodním duelu s Velkým Přítočnem sice brzo prohrávali o tři branky, po velkolepém obratu nakonec slavili vítězství 7:3.

Mladší žáci absolvovali v minulém týdnu soustředění v Heřmanicích v Podještědí, a tak si na úvodní duel zimní ligy museli počkat do pondělí. Ten, vlivem náročného soustředění v nohách a široké marodky, nezačali dobře a brzo prohrávali 0:3. V průběhu utkání však začali potvrzovat roli favorita, do poločasu vyrovnali a po přestávce dokonali obrat. Čtyřmi brankami se zaskvěl Matyáš Vrkoč, po jednom přesném zásahu přidal Teo Reger, Ihor Boloteniuk a Adam Krupička.

„Náš tým, značně oslabený velkou marodkou, nevstoupil do zápas podle našich představ a v prvních minutách inkasoval tři rychlé góly. Nicméně jsme zmobilizovali síly, a ještě v průběhu první půle zúročili právě skončené soustředění. Do kabin jsme v poločase odcházeli za smířlivého stavu 3:3. Ve druhém poločase náš tým navázal na svou hru z konce toho prvního a přidal další čtyři branky,“ řekl k utkání trenér Milan Mészáros.

V příštím utkání zimní ligy Hostouňští narazí na Brandýsek. Střetnutí druhého kola je naplánováno na neděli 5. února s časem výkopu v 13:30. Na turnaji naši mladší žáci dále poměří síly s týmy TJ Unhošť (12. 2.), Švermov (26. 2.), SK Kročehlavy (12. 3.) a SK Kladno (19. 3.).

Sokol Hostouň vs. SK Velké Přítočno 7:3 (3:3)

Branky SH: 4x Vrkoč, Reger, Boloteniuk, Krupička