20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U13 | Zasloužené vítězství v Okresní soutěži, jaro vyšlo na 100%

K veleúspěšnému soutěžnímu ročníku 2018/9 našeho klubu Sokol Hostouň značně přispěli i mladší žáci pod vedením hlavního trenéra Jaromíra Boháče. Jarní část soutěže sehráli na 100%, 14 zápasů, 14 výher. To znamenalo jediné, jasné prvenství v Okresní soutěži mladších žáků, skupiny A. S odstupen 6 bodů se na druhé pozici umístil tým Unhoště a tři body za nimi Velvary.

Je potěšující, že společné tréninkové jednotky a další výborná spolupráce s kategorií U11, která též vyhrála svou kategorii (více ZDE), slavily úspěch.

Společná fotografie týmů U13 a U11, vítězů OS

Naše výsledky z jarní části soutěže:

Hostouň - Velvary 8:1 (2:1) , UnhošťHostouň 0:3 (0:0) , Lhota - Hostouň 1:8 (0:2) ,

Hostouň - Vraný/Zichovec 3:0 (1:0) ,  Hostouň - Zlonice 8:4 (4:3) , Hostouň - Slaný B 5:1 (2:1) ,

Slovan Kladno - Hostouň 1:9 (1:2) , Braškov/Velké Přítočno - Hostouň 1:12 (0:2) , Hostouň - Slatina 10:0 (5:0) ,

SK Kladno - Hostouň 1:5 (1:2)     Hostouň - Doksy 12:0 (7:0) , Stehelčeves - Hostouň 1:6 (1:3) ,

Hostouň - KROČEHLAVY 6:2 (4:1)  ,Zvoleněves - Hostouň 0:18 (0:11)

Určitě musíme zmínit i velmi dobré umístění našeho "béčka" mladších žáků, které vedl trenér Roman Hašpl. Tým skončil se ziskem 34 bodů na krásném třetím místě B skupiny (B skupina = soutěž týmů o  16 - 30 místo v okresu) za 11 výher, 3 prohry, na vítěze  této soutěže, Unhošť B, mu scházely pouhé 4 body.  Výsledky kompletní naleznete ZDE.

K poslednímu zápasu soutěžní sezony (Zvoleněves - Hostouň 0:18) i celé soutěži se vyjádřil hlavní trenér Jaromír Boháč následovně (bez oprav diakrituky, převzato z mobilní platformy):

Dobry vecer, posilam hodnoceni MZ A. Minuly patek jsme sehrali posledni soutezni utkani ve Zvolenevci. Utkani jsme zacali velmi dobre, vnutili souperi nas styl hry a tychle se golove prosadili. Kvalitativni rozdil mezi muzstvy byl velky a nase vyhra 18:0 byla jeste milosrdna. Za celou jarni cast jsme nepoznali horkost porazky a dobrym ukazatelem je i skore, kdy jsme ve 14 zapasech nastrileli vice jak 100 golu a prumerne obdrzeli 1 gol na zapas. Jsem rad, ze se podarilo dobre postupne do MZ zapracovavat hrace starsi pripravky, kteri nahradi odchazejici hrace rocniku 2006. Dalsi posilou budou prichozi hraci a zvetseni konkurence bude urcite ku prospechu vsech hracu obou rocniku. Cilem naseho snazeni je dobra reprezentace naseho klubu v krajske soutezi. Na patecni rozlucce jsem podekoval vsem zucastnenym vcetne rodicu, tak si jen muzeme prat, aby si hraci po nedelnim Kaba cupu odpocinuli, vyhybaly se nam nemoci a zraneni. Budeme dal pracovat s jednim tymem a chceme jit dal v rozvoji individualich schopnosti, ktere budou hraci davat ve prospech celeho muzstva. Koncicim hracum rocniku 2006 preji, aby se jim  v kategorii starsich zaku darilo a diky spolecnym po sobe jdoucim zapasum zustaneme v kontaktu.  JB

Bezprostředně po posledním utkání se hráči týmů obou kategorií U11 a U13 sešli na vyhodnocení sezóny a rozlučce na hřišti Sokola Hostouň. Přivítali jsme předsedu klubu Jiřího Hondla, který po krátkém zhodnocení sezóny poděkoval trenérům a realizačnímu týmu za jejich práci a hráčům za skvělou representaci. Hráči zdvihli nad hlavy vítězné poháry, dostali medaile a pamětní trička. Obě kategorie si pořídily týmové fotografie a užily si volné zábavy. Co myslíte, jak vypadala? No, někteří vytrvalci si dali téměř dvouhodinový fotbálek plný radosti a fotbalových parádiček, již bez stresu ze soutěžní zodpovědnosti.

FOTOGALERIE Z VYHODNOCENÍ A ROZLUČKY ZDE

VIDEOSESTŘIH (připravujeme)

Hráče týmu U13 ještě tuto neděli (23. 6. 2019) čeká finálový turnaj KÁBA CUPu v Horních Počáplech. Tam jsme postoupili po výhře v základním kole, hraném ve Lhotě spolu s týmy Unhoště a Hředlí.

*** Aktuální informace 23. 6.: Tým Sokola Hostouň se stal vítězem finále Kába Cupu za rok 2019!  ***

Podrobnosti a média připravujeme.

Text, foto: Bohumil Kučera