10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

U13 | Velká Dobrá/Družec - Hostouň 2:8, máme výhru, ale ...

V 7. kole Okresní soutěže mladších žáků sk. A jsme se utkali se sdruženým týmem FC Čechie Velká Dobrá/ SK Družec. Přes všechny okolnosti a mírné zdramatizování duelu po dvou rychlých obdržených brankách jsme tento venkovní zápas nakonec s převahou zvládli. Úplně spokojeni ale opět nejsme, ztráty koncentrace a výpadků jsme se nevyvyrovali a se silnějšími soupeři by nás to mohlo mrzet.

Utkání stručně zhodnotil hlavní trenér Jaromír Boháč (bez úprav diakritiky, převzato z mobilní platformy):

"Hodnoceni zapasu MŽ s Velkou Dobrou.  Krasne fotbalove pocasi, na pohled hezke, ale hrbolate hriste. Od sameho zacatku byla ve vzduchu urcita nevrazivost domacich vcetne rodicu, bohuzel jeste podporena nepresnym rozhodovanim trenera domacich, ktery se “ chytil” pistalky. Presto, ze tvrdil, ze 25 je rozhodci, tak rozhodoval velmi nepresne, vcetne technickych chyb pri vhazovani domacich hracu. Premieru si dnes odbyl "Tengi" na postu golmana. Bohuzel jsme se nedostali za cely zapas do potrebneho tempa a presto, ze jsme po prvnim polocase vedli 5:0, tak nas vykon byl poznamenam radou individualnich chyb, nedostatkem pohybu bez mice, nedurazem  v osobnich soubojich a spatnou vzajemnou komunikaci. Za zminku stoji hezka individualni akce Alexe zakoncena golovou strelou levou nohou. Na zacatku 2. polocasu nam dal souper dva rychle goly po nasich chybach a vypadalo to, ze se zapas zdramatizuje. My jsme nasledne zlepsili pohyb a kombinaci a tremi goly stanovili vysledek pro soupere jeste prijatelnych 8:2. Z meho pohledu povinna vyhra a je skoda, ze si nasi hraci zapas vice fotbalove neuzili. Bohuzel nekteri hraci hrali hluboko za svymi moznostmi. V kabine po zapase jsme si vse zhodnotili a zitra na treninku budeme pokracovat, abychom  na nasich nedostatcich zapracovali. JB"

Výsledky a popř. termíny 7. kola:

Hřebeč - Slovan Kladno 2:1 (1:1) Pen: 4:3

Velká Dobrá/ Družec - Hostouň 2:8 (0:2)

KROČEHLAVY - Braškov/Velké Přítočno (5. 10. - 16:30h)

Vinařice - Unhošť "A" (5.10. - 17h)

Buštěhrad - SK Kladno (5.10. - 17h)

Lhota "A" - Stochov (7. 10. - 10:15h)

Kamenné Žehrovice - Doksy (8. 10. - 17h)

Tabulka soutěže ZDE

Další duel náš tým čeká v sobotu 13. 10. 2018 09:30  Hostouň - Kamenné Žehrovice (hřiště Dobrovíz)

Případně ještě odložený zápas s Buštěhradem, zde ale není termín známý.

Text, ilustrační foto - Bohumil Kučera