20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U13 | V pěkném utkání se Slaným jsme v druhé půli zabrali a po zásluze zvítězili

V rámci 6. kola Okresní soutěže mladších žáků sk. A (jaro) jsme v Dobrovízi přivítali tým Slaného B (r. 2007). Zprvu vyrovnané utkání (poločas 2:1) se postupně dostalo do naší režie a konečný výsledek 5:1 je pro soupeře relativně milosrdný. Respektive musíme se naučit více v klidu proměňovat dobré šance v branky, zde určitě spokojeni nejsme.

Utkání zhodnotil hlavní trenér Jaromír Boháč následovně (převzato z mobilní komunikace, bez oprav diakritiky, vyjmuta část k zápasu U13):

...... Zapas MZ druhy den tez s muzstvem ze Slaneho se nastesti odehral v dobre atmosfere. Za krasneho pocasi jsme se ovsem v prvnim polocase herne trapili. Mnozstvi individualnich chyb, malo pohybu, nabidky spoluhracu do pohybu zcela chybely. Po razne domluve behem polocasove prestavky se nas vykon zlepsil a tim prisly golove situace a branky. Souper nas pred dalsimi zapasy a turnajem v Povrlech prilis neproveril. Nas vykon mel opravdu velmi daleko k herni pohode a kvalite, kterou jsme predvedli na soustredeni v zapase s ligovym Jabloncem. Presto, ze jsme vyhrali 5:1 je potreba, abychom se zamysleli, proc nejsme schopni predvadet stabilne lepsi vykony. V soucasne dobe jde predevsim o to, abychom sebe samotne presvedcili, ze muzeme hrat od zari vyssi soutez a nebyt v ni jen do poctu. Kdyz vsichni hraci budou chtit, tak to urcite dokazeme. Vim, ze mame stale nemocne nektere hrace a pomerne malou hracskou zakladnu, ale mame i kvalitu, kterou musime dokazat prodat v zapasech. JB