U13 | Tuchlovice - Hostouň 0:22, zápas v naší režii

V 5. kole Okresní soutěže mladších žáků sk. A jsme zavítali na mač do Tuchlovic. Co nás čeká jsme nevěděli, utkali jsme se poprvé. Samozřejmě průběžně sledujeme výsledky soupeřů a zde jsme si na výhru věřili. Že to bude takto snadné jsme snad ale ani nepředpokládali.

Utkání stručně zhodnotil hlavní trenér Jaromír Boháč (bez úprav diakritiky, převzato z mobilní platformy):

"Zdravim vsechny zucastnene a posilam hodnoceni zapasu MZ s Tuchlovicemi. Zapas se po celou dobu odehral v nasi rezii. Souper se nedostal prakticky na nasi polovinu, nevystrelil za cely zapas na nasi branku. Skore stale narustalo az se zastavilo na 22:0 a to jeste diky nasemu ne vzdy dobremu zakonceni skoncilo polovina akci spatnym zakoncenim. Kluci casto ve vychazkovem tempu predvedli radu hezkych kombinacnich akci i individualnich pruniku. Za zminku stoji prvni soutezni zapas Frederika, kdyz bude kvalitne a poctive trenovat, tak to bude dobre a velmi slibny vykon Niki. Souper neproveril nasi kvalitu a tak se da konstatovat, ze jsme si zlepsili naladu po nedotazenem utkani s SK Kladno. Bohuzel v soutezi jsou kvalitativne hodne rozdilna muzstva. Nas krome poctiveho pristupu  k treninkum budou posouvat i tezke zapasy s kvalitnimi souperi. JB"

Výsledky 5. kola soutěže:

Tuchlovice - Hostouň 0:22 (0:11)

Hřebeč - Stochov 5:4 (3:2) Pen: 4:3

Velká Dobrá/ Družec - Unhošť "A" 3:5 (0:2)

Vinařice - Braškov/Velké Přítočno 1:5 (0:2)

Buštěhrad - Doksy 0:4 (0:1)

KROČEHLAVY - Lhota "A" 0:2 (0:1)

Kamenné Žehrovice - Slovan Kladno (24. 9. 2018)

Tabulku po šesti kolech vede tým Lhota A (18 bodů), následovaný Unhoští A, třetí je náš tým a čtvrté je SK Kladno (všichni 15 bodů), silnou pětku uzavírají Kročehlavy s 12 body.

V sobotu 29. 9. 2018 od 9:30 nás čeká duel s týmem SK Buštěhrad (areál Dobrovíz).

Text, ilustrační foto - Bohumil Kučera