U13 | S Českými Budějovicemi remízově

V rámci předposledního utkání Zimní ligy Motorlet se náš výběr mladších žáků, kombinovaný s hráči ročníku 2008, utkal s týmem SKP České Budějovice. Utkání se odehrálo na UMT "Klausovka" v Praze.

Náš soupeř se presentoval výborným pohybem i prací s míčem, byť se jedná o výběr ročníku 2008. Zkušenosti z účasti v krajském přeboru byly vidět. My jsme měli fyzickou převahu, tím se síly víceméně vyrovnaly. Určitě jsme ale nepředvedli své maximum, určitá herní nervozita byla cítit. Na začátku se soupeři podařilo jít do vedení a měli jsme hodně problémů s jeho rychlým přístupem a zdvojováním našich hráčů, až jsme měli pocit, že nás je na hřišti méně. Ale nebylo. Postupně jsme se ale začali také prosazovat a v utkání si vypracovali i jednobrankové vedení. To ale v závěru soupeř smazal a remízový stav nakonec byl spravedlivým vyústěním tohoto duelu. A to se ještě našemu gólmanovi podařilo chytit penaltu ...

Hlavní trenér Jaromír Boháč utkání komentoval následovně:

V zimni lize MZ jsme narazili na sice mladsiho, ale velmi dobre organizovaneho, bojovneho, soubojove a technicky kvalitniho soupere. Hral rychle, dobre napadal a byl neustale v pohybu. My jsme zapas vyuzili k vyzkouseni noveho rozestaveni, abychom se pripravili na posledni zapas zimni ligy s Motorletem. V zapase se opet projevily nektere nase nedostatky. Zpracovani mice, prvni dotek, nepresne prihravky. Nase muzstvo jsem doplnil 5 hraci rocniku 2008, kteri byli stejne stari jako souper. Vyse uvedene nedostatky bohuzel byly pricinou, ze jsme se nedokazali dostatecne casto prosazovat. Tentokrat muzeme byt radi, ze utkani skocilo 3:3. Souper Skp C. Budejovice se mi velmi libil.

(převzato z mobilní platformy, bez oprav diakritiky)

>>> Videomomentky ZDE

>>> Fotogalerie ZDE