U13 | Příbram ulovila zlaté body, hrajeme dále!

V 11. kole KP Mladších žáků sezóny 2019/20  jsme nastoupili na hřišti v Dobrovízi proti týmu Spartak Příbram. Toužili jsme po reparátu za prohru s Povltavskou Fotbalovou Akademií a chvilku to vypadalo, že se nám to povede.

Poměrně rychle jsme se dostali do vedení a přicházely i další šance, nad soupeřem jsme měli převahu. Pokud někdy opravdu platilo známé „nedáš – dostaneš“, tak to bylo o nás. Soupeř z nenápadné šance do poločasu vyrovnal. Naše šance zůstávaly neproměněné. Navíc jsme museli v polovině zápasu pro nevolnost střídat gólmana. Příbrami se po dvou opravdu fatálních chybách podařilo odskočit na dvoubrankový rozdíl. Naše převaha a tlak na branku soupeře bohužel už brankový efekt nepřinesly a soupeř veze „zlatou výhru“. A my, jsme zklamaní. Nálada v týmu je mizerná. Propadáme se na čtvrté místo, jsme za týmem, který jsme nedávno bez obtíží přehráli. Čeká nás přestávka, odjíždíme na pravidelné podzimní soustředění do Heřmanic a věříme, že intenzívní poctivé tréninky jak na techniku, kondici i zápasová praxe s ligovými týmy nás opět dostanou do pohody. A jak se říká „na vlnu“ a ze zbývajících zápasů podzimu vytěžíme maximum. Připravíme pozici, kterou na jaře přetavíme v atak špičky tabulky. Všechny týmy v soutěži jsou "hratelné", záleží jen na nás.

Hlavní trenér Jaromír Boháč k utkání sdělil: „ Dobry den, dnesni zapas se nam opet nepovedl. Souper peclive branil, hral kolektivne a vsechny goly dal po nasich fatalnich chybach. Po zapase jsme zustali v kabine a vse si k predvedeněu vykonu rekli. Kdybychom hrali jako vcera na konci treninku tak jsme nemohli prohrat. Nase momentalni herni krize je zapricinena hlavne nevyrovnanosti kadru a neschopnosti nekterych hracu hrat jeden za vsechny a vsichni za jednoho. Pokazili jsme si ted 2x dobre rozehranou soutez. Verim, ze na trenincich a soustredeni opet najdeme nas herni projev. 1:3 bylo opravdu zbytecne. Kazdy hrac sam si musi vyhodnotit svuj pristup a vykon. JB“

Sokol Hostouň SK SPARTAK Příbram 1:3 (1:1)TJ Viktoria Vestec - Povltavská FA 0:3 (0:1)

SK Slaný - TJ Baník Švermov 4:1 (3:1) , TJ TATRAN SEDLČANY - SK Rakovník 7:3 (3:1)

MFK Dobříš - SK Rapid Psáry 2:5 (0:2) , Český lev - Union Beroun - SK Roztoky 3:1 (1:1)

FK Hořovicko - TJ Unhošť 7:1 (2:0) , TJ TATRAN Rakovník SK Lhota (12. 11. 2019)

• FOTOGALERIE ZDE

• VIDEOSESTŘIH  … připravujeme

Další utkáníHostouň – Lhota, sobota 2. 11. 2019, 11:55, hřistě Dobrovíz.

Přijďte, uvidíte bitvu!

Text, foto, video - Bohumil Kučera