U13 | Po těžkém úderu od Rakovníku si mladší žáci spravili chuť víkendovým utkáním

Na čtvrteční prohru 0:9 proti Rakovníku odpověděli mladší žáci Hostouně nejlepším možným způsobem. Ve víkendovém utkání na domácím hřišti proti Slanému sice několikrát prohrávali, ale nakonec strhli vítězství na svou stranu. Obě utkání pro náš web zhodnotil trenér Jiří Dušek…

Krajský přebor | SK Rakovník vs. Sokol Hostouň

Tento zápas se nám až na úvodních deset minut vůbec nepodařil. Kromě brankáře zaostali všichni kluci za očekáváním. Velmi kvalitní soupeř nám v podstatě nic nedovolil a téměř celé utkání jsme byli pod tlakem. Zejména individuální zdatnost domácích, spojená s fyzickou vyspělostí, byly pro nás příliš velkým soustem. Když jsme navíc v úvodu neproměnili Holušou dvě tutovky, byl výsledek na konci zápasu sice krutý, ale nutno podotknout, že i zasloužený.

Naše zaváhání se musíme pokusit odčinit v dalším utkání se Slaným, které hrajeme na domácí půdě.

SK Rakovník vs. Sokol Hostouň 9:0 (5:0)

Sestava: Čáp – Hladký, Holuša, Horák, Chalachan, Stříbrský, Vaňha, Kučera J., Rákos, Jůrka, Krupička

Branky: ---

Krajský přebor | Sokol Hostouň vs. SK Slaný

V dalším domácím utkání jsme narazili na kompaktní tým Slaného. Narozdíl od minulého zápasu v Rakovníku jsme se však do soupeře zakousli a již od počátku bylo vidět, že tentokrát jsou naši kluci odhodlaní se o výsledek utkání pořádně poprat.

I když jsme první poločas prohrávali 1:2, do druhé půle jsme šli naladěni na bojovnou nótu. Celý tým šlapal na plné obrátky a díky pohledným akcím, které zakončovalo zejména hřebečské komando H (Holuša + Hladký), jsme nakonec soupeře udolali a slavili tak zaslouženou výhru.

Všichni kluci, kteří zasáhli do utkání zaslouží pochvalu. Chtěl bych jen vyzdvihnout výkony čapajeva Čapiho, spolehlivého bojovníka Chaliho, motorovou myš Horyho, brouska Vandiče a údernou dvojici Hlaďoura a Mira. Také chválím kluky z přípravky Kůču a Krupiho a všechny ostatní kteří nejsou uvedeni jménem, že se všichni podíleli na pěkném týmovém výkonu!

Velký dík také patří všem rodičům, kteří povzbuzovali po celé utkání a přispěli tak k důstojné kulise zápasu.

Sokol Hostouň vs. SK Slaný 6:4 (1:2)

Sestava: Čáp – Hladký, Holuša, Horák, Chalachan, Stříbrský, Vaňha, Kučera J., Jůrka, Krupička, Rákos, Stupka

Branky: 3x Hladký, 2x Holuša, Horák

Autor: Jiří Dušek, Lukáš Horníček | Foto: Bohumil Kučera