20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U13 | Na silný Vestec jsme recept nenašli

Ve 14. kole KP Mladších žáků sezóny 2019/20  jsme se v sobotu 9. listopadu 2019 utkali na hřišti v Rynholci (UMT) s TJ VIKTORIA VESTEC

Věděli jsme, že nás čeká silný tým, přesto jsme do utkání vstoupili s touhou po zisku bodů, které by nás udržely na dostřel čelu soutěže. Od první minuty se do sebe oba týmy pustily s vervou. Soupeř dobře dostupoval, byl agresivní a narušoval naši hru již v momentu rozehrávky. Současně hrozil s rychlých brejků i akcí založených na velmi rychlé kombinaci. Odolávali jsme 17 minut, pak se Vestec dostal do vedení. Přidali jsme, hra se vyrovnala. Po přestávce, prakticky z první akce jsme si dost nešťastně vsítili vlastní branku. Náš tým znervozněl, kupily se nepřesnosti. Byl ještě čas a tak jsme se pokusili soupeře přitlačit a důraz se vyplatil, snížili jsme na 1:2, ožili jsme. Bohužel jsme více ale mysleli na útok a soupeř využil další z našich chyb a dal nám třetí branku. Nevzdali jsme se, naše snaha ale již byla křečovitá. V samém závěru jsme již celkem rezignovaní ještě 2x inkasovali a zapsali celkem krutý výsledek 1:5, soupeř obsadil páté místo tabulky, my jsme klesli na šesté.

Hlavní trenér Jaromír Boháč k utkání mj. uvedl (bez oprav diakritiky):

Dobry vecer, uz je velmi tezke psat hodnoceni a pritom se neopakovat. Myslel jsem, ze se muzstvo po uterni vyhre (Tn. Rakovník – Hostouň 1:7) psychicky a herne zveda, ale bohuzel se dnes opet opakovaly chyby z drivejsich zapasu. Souper se vlastne ani nemusi moc snazit a my mu goly darujeme sami. Prvni polocas od nas jeste nebyl tak spatny, presto ze jsme ho po opet po fatalni chybe prohrali 0:1. Meli jsme sance, ale bez kvalitniho zakonceni. V druhem polocase se projevila nase nemohoucnost v utoku a vyrobili jsme fatalni chyby. Nekteri hraci byli dobre technicky a rychlostne vybaveni, vsichni bojovali v osobnich soubojich a hlavne u nich nikdo nedelal tak strasny chyby. Za tyden nas ceka posledni zapas s vedoucim Horovickem a pri nasi soucasne forme nebude jednoduchy. Nezbyva nez behem tri treninku poradne pracovat a ziskat zpatky sebevedomi... JB

Výsledky 14. kola:

Sokol Hostouň TJ Viktoria Vestec 1:5 (0:1)

Povltavská FA - TJ TATRAN SEDLČANY 5:3 (3:3)

TJ TATRAN Rakovník - FK Hořovicko 0:10 (0:5)

TJ Baník Švermov - Český lev - Union Beroun 2:8 (1:1)

SK Rakovník - SK Roztoky 8:2 (2:1)

SK Lhota - SK Rapid Psáry 1:6 (0:2)

MFK Dobříš - TJ Unhošť 9:0 (4:0)

• FOTOGALERIE ZDE

• VIDEOSESTŘIH ZDE

V neděli 17. 11. 2019 zajíždíme do Hořovic, k zápasu s aktuálně druhým Hořovickem (od 11:55). Je to poslední soutěžní zápas podzimní části KP.

Chtěli bychom zápas odbojovat na naše maximum, pokusit se překvapit na hřišti soupeře, aktuálně druhého týmu soutěže.

Text, media - Bohumil Kučera