28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

U13 | Mladší žáci prohráli ve Velvarech

Mladší žáci na hřišti Velvar zažili snový začátek utkání, když po deseti minutách hry vedli 4:0. Bohužel přesvědčivé vedení neudrželi a nakonec padli 5:7.

Nástup do utkání jsme měli bleskový. Vysoký presink nutil soupeře k chybám a během 10 minut jsme vedli po pěkných kombinacích a střelách 4:0. Soupeř byl v tu chvíli zralý na ručník. Nedokázali jsme ho však dorazit a s postupujícím časem nám začali docházet síly. Ještě do poločasu soupeř po našich individuálních chybách snížil na 1:4.

Druhý poločas jsme však již absolutně nestíhali. Síly došly velmi rychle a valil se na nás jeden útok za druhým. Jen díky skvělému výkonu našeho brankáře Čapiho jsme drželi naději na body až do konce utkání. Bohužel jsme však vyrobili několik kiksů v obranné fázi a soupeř byl nemilosrdný. Nakonec jsme prohráli 7:5. Plně se ukázalo, že bez řádné účasti na tréninkových jednotkách to nepůjde!

TJ Slovan Velvary vs. Sokol Hostouň 7:5 (2:5)

Sestava: Čáp - Myslík, Dražan, Hladký, Chalachan, Stříbrský, Vaňha, Holuša, Horák, Tomášek

Branky: Chalachan, Janoušek, Hladký, Myslík, Tomášek

Autor: Jiří Dušek