U13 | Mladší žáci na úvod vyloupili Královák. Béčko žáků rozstřílelo Tuchlovice

Mladší žáci vykročili do sezony nejlepším možným způsobem. Tým hrající Krajský přebor dokázal přivézt z Králova Dvora tři body za vítězství 3:2. Tým kategorie U13 hrající pod hlavičkou Hřebeč-Hostouň Okresní přebor, zdolal Tuchlovice 7:1. Obě utkání pro náš web zhodnotil trenér Jiří Dušek…

Foto: Bohumil Kučera

Krajský přebor | FK Králův Dvůr vs. Sokol Hostouň

Naše první mistrovské utkání jsme sehráli na půdě favorizovaného “Králováku”. Měli jsme k dispozici okleštěnou sestavu, protože veliké množství dětí bylo stále na dovolené.

Kluci však předvedli heroický výkon a nakonec jsme odjížděli jako vítězné družstvo, když jsme vstřelili o branku více než soupeř (Hladký 2x, Horák) a zvítězili jsme v poměru 3:2.

K výhře jsme dokráčeli díky spolehlivému výkonu našeho brankáře a kapitána - D. Čápa a velmi povedeným individuálním výkonům zejména M. Hladkého, M. Holuši a střelce vítězné branky -  R. Horáka. Obrovskou pochvalu však zaslouží i ostatní hostouňští bojovníci D. Vaňha, M. Stříbrský, A. Chalachan, T. Stupka, T. Reger, V. Nykl.

FK Králův Dvůr vs. Sokol Hostouň 2:3 (2:2)

Sestava: Čáp – Hladký, Holuša, Horák, Chalachan, Stříbrský, Stupka, Vaňha, Jůrka, Rákos

Branky: 2x Hladký, Horák

Okresní přebor | Hřebeč/Hostouň vs. AFK Tuchlovice

V prvním kole okresní soutěže změřil síly náš společný tým Hostouně a Hřebče s týmem Tuchlovic. Jelikož si na naší straně odbyli premiéru v sedmičkovém fotbale hned čtyři hráči starší přípravky, byl první poločas lehce neuspořádaný a plný nepřesností.

Druhá půle již snesla přísnější měřítko a kluci zápas zaslouženě dovedli do vítězného konce 7:1 (Holuša 4x, Chalachan 2x, Kučera).

K vidění byla spousta pohledných akcí, chlapských soubojů i zahozených šancí. Chtěl bych poděkovat M. Stříbrskému, který dobrovolně celý zápas strávil v gólmanském a dal tak naší brankářské jedničce Čapimu možnost předvést se v poli. Také bych chtěl pochválit J. Kučeru, J. Horta, A. Krupičku, L. Burgra a V. Nykla, kteří svůj první ostrý zápas na “velkém hřišti” zvládli na jedničku.

Hřebeč/Hostouň vs. AFK Tuchlovice 7:1 (2:1)

Sestava: Stříbrský – Kučera, Hladký, Čáp, Vaňha, Burgr, Krupička, Holuša, Reger, Nykl, Chalachan, Hort

Branky: 4x Holuša, 2x Chalachan, Kučera

O víkendu přivítá A mužstvo mladších žáků SK Slaný. Zápas je naplánován na sobotní dopoledne. B mužstvo odehraje další utkání ve středu 1. září na domácím hřišti proti spojenému mužstvu Lhota/Doksy.

Autor: Jiří Dušek, Lukáš Horníček