20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U13 | KP: Tým zabral a SK Roztoky jasně přehrál

Ve 4. zápase sezóny KP Mladších žáků sezóny 2019/20 jsme se utkali na domácím trávníčku v Hostouni s celkem SK ROZTOKY

Víceméně po celý zápas jsme byli v převaze a postupně i přes řadu nepříliš dobře vyřešených koncovek skóre narůstalo až na dvě cifry, většina gólů padla až v druhém poločase. Současně náš gólman za podpory dobře hrající obrany udržel pro tým premiérovou "krajskou nulu".

Hlavní trenér Jaromír Boháč k utkání mj. uvedl: "Hodnoceni dnesniho utkani s Roztoky. Pri absenci Naty jsem musel zmenit rozestaveni hracu. Matej se zhostil role stredniho obrance velmi dobre. Vite ze s chvalou obcas setrim. Je dulezite, ze jsme do zapasu dokazali prenest herni prvky z poslednich treninku. Predvedli jsme radu hezkych akci pri zapojeni vice hracu, ale take krasne individualni pruniky. V prvnim polocase jsme se trochu trapili v zakonceni, a proto bylo skore jen 2:0.  Souper ve druhem polocase uz nestacil a skore utesene narustalo az na konecnych, jeste pro nej prijatelnych, 11:0. Verim, ze i rodice si zapas uzili. Zatim nejsou nasi vsichni hraci na stejne urovni, ale verim, ze kdyz budeme poctive  trenovat, tak se zlepsime a dosahneme velmi dobre kvality nasi hry i individualnich schopnosti. Snad uz budeme ve stredu konecne v plne sile s pomuzeme i becku. ...."

Sokol Hostouň SK Roztoky 11:0 (2:0)

• FOTOGALERIE ZDE
  • VIDEOSESTŘIH ZDE