U13 | Hostouň - Braškov/Velké Přítočno 9:1

Tým mladších žáků Sokola Hostouň zdolal další ze schůdků podzimní části Okresní soutěže mladších žáků. Se soupeřem, sdruženým týmem Braškov/Velké Přítočno, zvítězil 9:1 (poločas 5:1). Utkání jsme ovládli od prvních minut. Velkou výhodou je velmi široká základna našeho družstva.

Hodnocení hlavního trenéra Jaromíra Boháče (převzato z mobilní platformy, bez úprav diakritiky): "Hodnoceni dnesniho domaciho zapasu ml. zaku s Braskovem. Vitezstvi 9:1 a zcela zaslouzene. Predevsim bylo na nasi hre videt, ze si hraci jiz osvojuji nektere navyky. Soupere jsme za cely zapas prakticky nepustili na svoji polovinu. Bylo nas dost na stridani a ve druhem polocase si hraci i zahrali na postech na kterych nehraji. Zapas se vetsine hracu povedl a pokud jeste zpresnime hru a zvysime pohyb bez mice, tak budeme pro kazdeho soupere v soutezi tezkym oriskem. Jsme ale stale na zacatku a pokud je nasim cilem hrat pristi sezonu ligu ml. zaku, tak musime hodne a poctive pracovat. Neni potreba hodnotit jednotlive hrace, protoze dnes byl nas vykon velmi kolektivni a nikdo se nevyvaroval drobnych chyb, ale taky vetsina hracu ukazala svoji fotbalovou sikovnost a mysleni. JB"

FOTOGALERII z utkání si můžete prohlédnout ZDE, popř. ZDE (lepší rozlišení)

V dalším soutěžním utkání máme za soupeře rivala Slovan Kladno, hraje se ve středu 12. 9. 2018 od 17 hodin na hřišti Slovanu Kladno (Sportovců 695, Kladno), přijďte nás podpořit!

Text, foto: Bohumil Kučera