20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

U13 | Derby se Lhotou jsme nezvládli, to je prohra co hodně mrzí

Ve 13. kole KP Mladších žáků sezóny 2019/20  jsme v sobotu 2. listopadu 2019 nastoupili na hřišti v Dobrovízi proti týmu SK Lhota.

V derby s tradičním soupeřem jsme chtěli uspět, samozřejmě i z důvodu ztrát z minulých kol. Přemíra snahy nás ale spíše svazovala. Fotbal je z velké části i o hlavě, jak se říká.

Bohužel jsme prakticky z první standardky, po rohovém kopu inkasovali a opět jsme byli v situaci, kdy jsme museli dotahovat. Chyběla nám rychlá kreativita, „drive“, přesnost a pohotové střely. Soupeř nevíc opravdu houževnatě a obětavě bránil a dokázal často v posledních momentech skočit do střely, odrazit míč či vystihnout příhru. Převaha v poli končila na jeho vápně. Tyčky a břevno se nepočítají a tak jsme velmi zklamaní i přes opravdu mohutný nápor museli spolknout tuze hořkou pilulku prohry, další prohry...

Hlavní trenér Jaromír Boháč k utkání uvedl (bez oprav diakritiky):

Dobry vecer, dnesni zapas s Lhotou bohuzel opet velmi spatny vykon celeho muzstva. Vyjimkou byl Kuca. Odvedl velky kus prace pro muzstvo. Byli jsme bez rychlosti, daleko od hracu, prohravali osobni souboje, individualne technicky spatni, nepromenovali sance i ty nejvetsi. Strelba ze stredni vzdalenosti nepresna. Souper se branil prakticky cely druhy polocas a vytezil z minima v prvni puli maximum, opet z nasich fatalnich chyb. Polocas 1:3. Konecny vysledek 2:3. Dnes jsme hrali tak, jako kdyz do krajskeho preboru nepatrime. Posledni 4 utkani 4 prohry. Jdeme dal, ale uspesny podzim jsme si pokazili. Dilci zmeny udelame uz v utery proti Rakovniku. JB

• FOTOGALERIE ZDE

• VIDEOSESTŘIH ZDE

V úterý 5. 11. 2019 zajíždíme do Rakovníka, k zápasu s Tatranem. Věříme, že shodíme deku a prolomíme konečně střelecké štěstí a uklidíme míč kam patří, do sítě soupeře.

Text, media - Bohumil Kučera