U11 | Výborný výkon, vysoká výhra. To je účet duelu se Střešovicemi.

V rámci Zimní ligy Motorlet, kat. U11, jsme se v druhém kole utkali s týmem Střešovic. Počasí bylo větrné, pršet naštěstí začalo až po zápase. Celé to ale vyvážilo opravdu krásné nové hřiště v areálu Motorletu, kvalitní UMT nejnovější generace s dobrým osvětlením, to je radost hrát.

Do utkání jsme nevstoupili ideálně, inkasovali jsme jako první. Pak jsme ale převzali otěže, kombinační hra začala přinášet brankové hody. Účet se zastavil na čísle 26. To rozhodně nepřeceňujeme, soupeř patřil ke slabším, měli i hodně hráčů mladších. Sympaticky, bez ohledu na průběžné skóre, bojovali do poslední minuty, a to se hrálo 3x 20 minut. Dobře vědí, že i přes prohru získali nové zkušenosti ...

Utkání stručně zhodnotil hlavní trenér Jaromír Boháč, mj. řekl (bez úprav diakritiky, převzato z mobilní platformy):

"Dobry vecer, hodnoceni dnesni utkani zimni ligy SP s muzstvem Střešovic. Zapas se hral na nove UMT na Motorletu. Opravdu vyborne hriste. Do dnesniho zapasu jsme nastoupili bez 5ti hracu. Souper byl na zacatku durazny a ujal se vedeni 1:0. My jsme neznervozneli a behem par minut zapas otocili a nase hra casto privadela soupere do role statistu. V dobrem vykonu jsme pokracovali a vytvorili si i mnoho dalsich sanci. Dobra strelba, kombinace, klicky. Nase hra byla velmi pohledna a ozdobena hezkymi goly. Az budeme jeste nektere herni situace resit lepe nas vykon pujde urcite nahoru. Zaverecne skore 26:2 odpovida predvedene hre a potesilo i rodice, kteri se prisli podivat. Skvele rozlouceni se zapasy pred vanocnimi svatky. JB"

FOTOGALERIE >> ZDE , popř. ZDE (vyšší rozlišení)