9. 6. 2024 (17:00) | ČFL - 30. kolo: Sokol Hostouň vs. SK Slavia Praha B (Hostouň)

2018-01-21 Hostouň - Bílá Hora

Hostouň - Bílá Hora 31:0, 21. 1. 2018 SP V 5. kole Zimní ligy Motorlet, kategorie Starší přípravka, se utkal náš tým s Bílou Horou. Kvalitní UMT na Bílé Hoře byla pokryta sněhem, ale pohotově byla uklizena a zápas tak proběhl na regulérním terénu, za dohledu sudího a také dvoumetrového sněhuláka. Náš tým měl od začátku převahu, v půli vyhrával 8:0. Trenérům se i tak zdálo, že hoši mohou zabrat ještě více. Zimní liga je primárně brána jako příprava na jaro a po týmu se vyžaduje 100% nasazení za každého stavu. Soupeř se rozhodně snažil bojovat do poslední minuty, ale ani jednu z cca pěti či šesti větších šancí nevyužil, resp. naší obraně se podařilo finální střely blokovat, případně zasáhl gólman. Ve druhé půli se týmu dařilo efektivně kombinovat a branky přibývaly, finální skóre 31:0 určitě přeceňovat nebudeme a rozhodně to neznamená, že by soupeř odevzdaně přihlížel. Zápas je za námi, připravujeme se na další. Očekáváme vyrovnaný souboj týmů se čtyřmi výhrami.
Fan Shop Sokol Hostouň