29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

2018-01-13 Hostouň - Motorlet B

Hostouň - Motorlet B 12:7, SP 13. 1. 2018 První zápas roku 2018 sehrál tým Starší přípravky v rámci Zimní ligy Motorletu s béčkem pořádajícího týmu. Byť počasí bylo spíše mrazivé, oba týmy měly chuť na pořádný venkovní fotbal, utkání na kvalitní umělce "Klausovky" přineslo hezkou podívanou a celkem 19 branek. Domácí začali utkání lépe a šli do vedení po lehké teči prudší nahrávky, která změnila směr a náš brankář již jen mohl sledovat míč mířící k tyči. Vyrovnali jsme záhy, nehráli jsme špatně, soupeř ale efektivně a umně vystihoval rozehrávky a trestal. Dostal se do vedení 1:3. Začala přetahovaná, poločas skončil jednobrankovým náskokem Motorletu. Trenér Jaromír Boháč s výkonem ale spokojený určitě nebyl a přestávku využil k taktické poradě a vyhecování týmu. I sami hráči cítili, že důrazem mohu uspět. Druhý poločas stříleli branky už jen naši borci, ale je nutno uznat, že soupeři štěstí nepřálo a byli minimálně 3-4x velmi, velmi blízko brance. Hlavní účelem ligy je ale příprava na jarní část soutěže mistrovské, samozřejmě. To platí pro oba týmy a účel byl splněn ke spokojenosti trenérů obou týmů. Bohumil Kučera