2018-01-00 Hostouň - Bráník

Hostouň - Bráník 12:4 (SP) TJ Sokol Hostouň vs. ABC Braník 12 : 4, aneb další překážka za námi. V rámci zimní ligy Motorletu jsme v nedělním zimní dopoledni odehráli vítězné utkání. Kladem oproti předcházejícím zápasům bylo, že jsme od začátku soupeře zatlačili na jeho polovinu, dobře jsme kombinovali a rychle se ujali po zásluze vedení 3:0. Bohužel ovšem přišli naše klasické chyby na vlastní polovině a soupeř snadno srovnal skóre a zdramatizoval zápas, protože poločasový stav byl 4:4. Důvodem vyrovnaného skóre bylo především to, že jsme se začali bát o výsledek, dělali školácké chyby a přestali hrát naší hru, která nám přináší úspěch. Dovolím si použít slova - po důrazné přestávkové domluvě a dílčí změně v postavení některých hráčů, jsme druhý poločas zcela ovládli. Poučení ze zápasu je, že v žádné fázi zápasu nesmíme povolovat v nasazení, nenechat si vnutit soupeřovu hru a vyvarovat se fatálních chyb. Za zmínku určitě stojí některé hezké fotbalové akce a především spolupráce mezi Jirkou Fantou, „Kašpim“ a Matějem. Moc hezky se na ně dívalo. Pochvalu si zaslouží nejen hráči, že po přestávce opět předváděli hezký fotbal, ale rodiče, kteří přispěli k pravé fotbalové atmosféře svým povzbuzováním. Odměnou jim byl předvedený výkon a pozápasové poděkování hráčů. Opět jsme se posunuli k našemu cíli uspět, pro nás v nelehké soutěži. Příští týden nás čeká Admira, kterou určitě nesmíme podcenit. Tak hurá do dalších tréninků, at´ jsme zase o něco lepší. Jaromír Boháč trenér