U11 | Starší přípravka první duely sezóny s Tuchlovicemi a Buštěhradem zvládla

Ve středu 4. září 2018 odstartovala "Okresní soutěž Starších přípravek". Náš tým se vypravil do Tuchlovic, kde sehrál dvojutkání s domácími a dále ještě s týmem SK Buštěhrad.

Do soutěže jsme se připravili svědomitě a bylo znát, že se tým na ostrá utkání těšil. Někteří hráči za sebou mají již i zkušenosti z většího hřiště z výpomocí v kategorii mladších žáků, nabraná kondice i návyky se jim hodily a dokonale je využili. S oběma soupeři jsme dobře kombinovali a zvítězili po zásluze jasným rozdílem.

Hlavní trenér Jaromír Boháč k vystoupení uvedl (bez oprav diakritiky): "Za meho pusobeni jsme s Tuchlovicemi hrali poprve. Zapas probihal zcela v nasi rezii a az na konci utkani souper vysledek zkorigoval. Byl to nas prvni soutezni zapas v novem slozeni starsi pripravky a byla znat urcita nerozehranost a vazla obcas souhra. Kluci byli zbytecne nervozni. Jak technicky, tak pohybove jsme byli lepsi a jen diky rade promarnenych sanci bylo nakonec skore pro soupere prijatelne. Stejne hodnoceni plati i pro druhy zapas s Bustehradem, jen s tim rozdilem, ze nam brankar soupere vychytal spoustu sanci. Kluci bojovali a verim, ze se budeme uz jenom zlepsovat."

Výsledky: Tuchlovice - Hostouň 5:11 (1:7), Hostouň - Buštěhrad 6:2 (3:0), Tuchlovice - Buštěhrad 1:2pk (1:1).

Fotogalerie kompletní ZDE (popř. ZDE)

Videosestřih ZDE (akční kamera i fixní, pohyb hráčů...., oba zápasy)

Další kolo kategorie U11 čeká náš tým již v pondělí 10. 9. 2018 na hřišti v Buštěhradu, utkáme se od 17 hodin opět domácím týmem a dále pak s Doksy, přijďte nás povzbudit!

Text, foto, video - Bohumil Kučera