U11 | Pěkný duel s Unhoští jsme nakonec prohráli ...

V 7. kole Okresní soutěže Starších přípravek (U11) sehráli svěřenci trenéra Daniela Kratochvíla napínavý duel s Unhoští.

V úvodu se nám dařilo a do půli jsme vedli 3:1. V dalším průběhu byl stav 4:2 a soupeř postupně přebral iniciativu a náš náskok dotáhl. Přetahovaná skončila na stavu 6:7 v náš neprospěch. Ztracený zápas nás hodně mrzí.

Zklamaný tým nastoupil dále proti Velkému Přítočnu a aktivně hrajícímu soupeři podlehl 1:6. Bohužel se projevil relativně úzký kádr, kde navíc tento víkend chyběli zkušení hráči. Hlavy nevěšíme, na další duely se těšíme.

Trenér Dan Kratochvíl k utkání uvedl: " V zápase s Unhošti jsme se překvapivě dostali k vedení a slušnému náskoku. Což vzhledem k tomu, že Unhošť je jasně nejlepším týmem,bylo velké překvapení. Myslím, že to tak vnímali i kluci a potom co nás začal soupeř dohánět,se báli o výsledek. V dalším zápase, jsme se nemohli po zklamání dostat do hry a prohráli velkým rozdílem. Dávám prostor všem klukům,bez ohledu na to, jak jsou dobří. Vzhledem k malému počtu hráčů z nichž skoro polovina začala hrát fotbal poprvé toto září, jsou výsledky, myslím si, dobré. Věřím v to, že se budeme nadále jen a jen zlepšovat, ale chce to od kluků plné nasazení v tréninku."

• Sokol Hostouň vs. Velké Přítočno 1:6 (1:2)
  • Sokol Hostouň vs. Unhošť 6:7 (3:1)

Text, foto - Bohumil Kučera