U11 | Lhotu i Buštěhrad jsme ubojovali

Ve čtvrtek 13. září 2018 sehrál tým U11 ve Lhotě další dvojzápasy Okresní soutěže starších přípravek, skupiny A.

S Buštěhradem šlo již o třetí utkání sezóny, potřetí se podařilo bez větších problémů zvítězit. Na soupeře platí kombinace a nasazení. Ocenit ale musíme bojovnost buštěhradských, hrajících s menším kádrem a tedy i s mnoha mladšími hráči a obdiv zaslouží brankář, jenž vyniká zejména svou nebojácností.

S respektem jsme nastoupili do druhého utkání s domácí ambiciózní Lhotou. Ta měla na svém kontě doposud dvě výhry z minulých kol ...Velká Dobrá/Družec - Lhota 5:8 (1:7)   Doksy - Lhota 2:7 (1:2) a dnes již výhru další, s Buštěhradem.

Od prvních minut bylo jasné, že na ctižádostivého soupeře musíme zařadit vyšší rychlostní stupeň, ve srovnání s prvním zápasem.

Trenér změnil takticky posty některých hráčů, podařilo se vytvořit platnou sílu týmu. Pozitivní je, že máme universální hráče, kteří umí nastoupit do pole či opravdu efektivně fungovat v brance.

Kolektivní bojovný výkon zajistil pro naše barvy výhru 7:3. Zápas se značil mnoha opravdu tvrdými souboji a odveta, která nás zanedlouho čeká, jednoduchá nebude. Vybrané akce, branky i souboje si můžete prohlédnout na připravovaném videu.

Komentář k utkání poskytl hlavní trenér Jaromír Boháč (bez oprav diakritiky, převzato z mobilní platformy):

"Dobry vecer, posilam hodnoceni dnesniho dvojzapasu ve Lhote.  Pise se mi velmi dobre, protoze dnesni vykon celeho muzstva byl velmi dobry. Duraz v osobnich soubojich, krasne indivudualni akce, souhra i cele petky, dobre zakonceni, pohyb jak s micem, tak bez velmi dobry. Hraci si pred zapasem uvedomnili, ze je to posledni soutezni prilezitost pred uternim turnajem Ondrasovka Cup. Presto, ze jsme i nepromenili nektere sance a ne vzdy v zakonceni zvolili nejlepsi reseni i oba vysledky dokumentuji nas dnesni dobry vykon. S Bustehradem 12:1 a s Lhotou 7:3. Zapas  s Lhotou byl od obou muzstev velmi dobry a bylo by pro nas dalsi fotbalovy vyvoj potreba hrat vice takovychto zapasu. Muzstvo zacina fungovat jako celek a individualni vykony jdou nahoru. Tak se nam snad bude darit i  nadale. Navazat na predchozi vysledky SP zakoncene viteznym zaverecnym turnajem nebude jednoduche, ale toto muzstvo na to pri poctivem pristupu k treninkum urcite ma. JB"

Výsledky:

Lhota - Hostouň 3:7 (1:4)

Hostouň - Buštěhrad 12:1 (5:1)

Lhota - Buštěhrad 7:3 (1:1)

FOTOGALERIE KOMPLETNÍ ZDE, popř. ZDE (lepší rozlišení)

VIDEOSESTŘIH ZDE

Další zápasy nás čekají na domácí půdě v Dobrovízi v sobotu 22. 9. 2018 od 11 hodin, střetneme naposledy s Buštěhradem a premiérově se sdružením Velká Dobrá/Družec. A chceme další body - přijďte nás podpořit!

Text, foto, video - Bohumil Kučera