10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

U11 | Hostouň - Velká Dobrá/Družec, snadné body

Ve středu 26. září 2018 jsme se v rámci dohrávky 3. kola Okresní soutěže starších přípravek, skupiny A utkali v Dobrovízi se sdruženým týmem Velká Dobrá/Družec. Utkání jsme zvládli bez větších potíží, branek mohlo padnout mnohem více. Soupeři jsme dovolili dvakrát skórovat, když jsme ve středu hřiště polevili a ponechali střelce pohodlně vypálit, to by se stávat asi nemělo, se silným soupeřem, kde záleží na každé brance by nás to mohlo dost mrzet.

K utkání se vyjádřil hlavní trenér Jaromír Boháč (převzato z mobilní platformy, bez úprav diakritiky):

"Dobry vecer, posilam hodnoceni dnesniho domaciho zapasu SP s Velkou Dobrou 8:2. Zapas probihal zcela v nasi rezii a souper se jen diky dvema dalekonosnym strelam pod brevno alespon zapsal do vysledkove listiny. Meli jsme radu hezkych fotbalovych akci ovsem bez dobreho zakonceni. Za zminku urcite stoji dobre kopnuty roh a nasledujici golova hlavicka. Pro dalsi fotbalovy vyvoj potrebujeme tezsi zapasy. Malo a neefektivne strilime. Nektere navyky, predevsim nabihani do volneho prostoru se nam uz klubou. Bohuzel nekteri hraci hraji hodne na sebe a to je potom skoda, protoze souhra by byla lepsi reseni. Na patecnim treninku bude cas si vse rozebrat a ukazat efektivni reseni situaci. JB

Výsledky 3. a 4. kola:

Lhota - Doksy 4:6 (1:4)

Doksy - Tuchlovice 4:1 (2:0)

Lhota - Tuchlovice 7:3 (3:1)

Hostouň - Buštěhrad 6:1 (3:1)

Hostouň - Velká Dobrá/Družec 8:2 (5:1)

Velká Dobrá/Družec - Buštěhrad  (27. 9)

--------------------------------------------------------

Doksy - Tuchlovice 3:4 (2:2)

Tuchlovice - Hostouň 0:13 (0:7)***

Doksy - Hostouň 0:1 (0:1)

Buštěhrad - Lhota 3:7 (0:4)

Lhota - Velká Dobrá/Družec 9:3 (5:0)

Buštěhrad - Velká Dobrá/Družec 6:2 (3:0)

Další duely nás čekají v neděli 7. 10. 2018 od 10 hodin ve Velké Dobré, repete s domácím týmem a pak s Doksy.

• FOTOGALERIE ZDE popř. ZDE (vyšší rozlišení)
  • VIDEOMOMENTKY ZDE