U11 | Hostivař nás příliš neprověřila, snadný úvod do Zimní ligy Motorlet máme za sebou

Také tým U11 sehrál své provní utkání Zimní ligy Motorlet. Po úspěšném "podzimu", který se nám podařilo nakonec uhrát bez porážky jsme se těšili na oblíbenou "zimní ligu". Do prvního kola nám los přidělil tým Hostivaře. UMT "Klausovka" nás přijal nevlídně, počasí bylo doslova mizerné, celý zápas pršelo.

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně, neznali jsme sílu soupeře, chtěli jsme hrát naplno od začátku a nenechat se překvapit. To se povedlo a během pár minut jsme si udělali několika brankové vedení. Uklidnili jsme se. Několik z hráčů Hostivaře bylo individuálně technicky slušně vybaveno, jejich snahy jsme eliminovali dobrou a poctivou defenzívou. "Nulu" jsme ubránili i se špetkou štěstí, díky velmi vychýlené mušce forvardů Hostivaře, kteří ve vyložené šanci těsně minuli. V brance se vystřídali dva borci, "Čápi" a Adam, oba s čistým štítem. Vysoké skóre je zejména výsledkem dobré týmové práce, kombinačního fotbalu.

Utkání stručně zhodnotil hlavní trenér Jaromír Boháč, mj. řekl (bez úprav diakritiky, převzato z mobilní platformy):

SP Hostoun: Hostivar, 18:0. Predevsim v 1.polovine jsme soupere jasne prehravali. Hezke individualni a tymove akce, dobra strelba. V druhem polocase jsme vystridali i brankare, zmenili si posty a i kdyz pocasi nebylo zrovna priznive, tak jsme si s chuti zahrali. Vstup do obou soutezi se nam vydaril. Tak pres tyden potrenujeme a budemese tesit na dalsi soupere. JB

FOTOGALERIE >> ZDE , popř. ZDE (vyšší rozlišení)

VIDEOMOMENTKY - SESTŘIH ZDE

Ve 2. kole nás v neděli 9. prosince 2018 od 15:45 čeká duel se Střešovicemi. Tešíme se a chceme uspět.

Text, foto, video - Bohumil Kučera