A tým | Z Meteoru s vysokou výhrou

Hostouňské dnes nečekal jednoduchý úkol. Pro důležité tři body zajížděli na hřiště Meteoru, který v posledních deseti zápasech nepoznal chuť porážky.

Do utkání hostouňští hráči vlétli na výbornou a ve 14. minutě vedli díky brankám Hájka a Gajeckého 2:0. V druhé části prvního poločasu si sice hráči Sokola vybrali slabší chvilku, čehož soupeř využil ke vstřelení kontaktní branky. Krátce před přestávkou však vrátil Hostouni dvoubrankové vedení z penalty Kabele. Na začátku druhého poločasu neukočíroval emoce domácí Hrdina a za nakopnutí ležícího Marka dostal červenou kartu. Hostouňští si s výhodou jednoho muže vedení pohlídali a v závěru ještě navýšili vedení, brankami Trappa a Motlíka, na konečných 5:1.

FK Meteor Praha VIII vs. Sokol Hostouň 1:5 (1:3)

Sestava: Kudrna - Vašák, Dunderović (81. Viduna), Trapp, Charvát - Kolmistr (64. Věchtík), Kulhavý (76. Dukát), Marek, Kabele - Gajecký (64. Motlík), Hájek (81. Linc) | Kadlec

Branky: 6. Hájek, 14. Gajecký, 41. Kabele (p), 74. Trapp, 89. Motlík