A tým | Vysoká výhra poslala Hostouň do čela tabulky

Hostouňští dnes přivítali na svém hřišti nováčka v soutěži FK Ostrov. Před zápasem obě mužstva dělil v tabulce pouze rozdíl ve skóre, a tak zápas sliboval napínavou podívanou.

Napínavá podívaná se konala zejména v prvním poločase. Hostouňští sice šli do vedení již v 8. minutě zápasu brankou Kulhavého, ale houževnatý soupeř byl o pár minut později blízko vyrovnání. Klid na kopačky Hostouňským přidal v 18. minutě Dunderović, který zužitkoval přesně zahraný rohový kop. Hráči Ostrova se nevzdávali a dále dokazovali, proč atakují v aktuální sezóně nejvyšší příčky Divize B. Když však brankář Hostouně Kudrna zlikvidoval velkou šanci soupeře, ukazovala tabule o poločasové přestávce skóre 2:0.

I ve druhém poločase začali hráči Ostrova aktivně a hnali se za kontaktní brankou. Ta naštěstí nepřišla, a tak se o slovo druhou brankou v utkání přihlásil Kulhavý, který definitivně zlomil veškerý odpor hostů. V následujících minutách bylo ještě veseleji. Nejprve zvýšil na 4:0 Hájek a pomyslného „bůra“ završil Lohoyda. V závěru utkání zvýšil na 6:0 Viduna a na 7:0 druhou brankou v zápase Hájek. V závěru se sice dočkal branky i soupeř, ale to nijak neubralo na pozápasové radosti z vysoké výhry! Euforii umocnil fakt, že Hostouňští výhrou dosáhli na historický úspěch klubu. Minimálně do pátku náleží Hostouni vedoucí pozice ve čtvrté nejvyšší soutěži!

Sokol Hostouň vs. FK Ostrov 7:1 (2:0)

Sestava: Kudrna - Vašák, Trapp (81. Viduna), Dunderović, Věchtík (59. Gajecký) - Stojka, Marek, Kulhavý, Lohoyda (79. Kostorek) - Vegricht (75. Bělíček), Hájek | Czehowsky

Branky: 8. a 63. Kulhavý, 18. Dunderović, 68. a 86. Hájek, 77. Lohoyda, 83. Viduna

Žluté karty: Věchtík, Marek

Rozhodčí: Langmajer Lukáš - Duda Miroslav, Hodek Jakub

Text: Lukáš Horníček    Foto: Bohumil Kučera