Přípravná utkání: 18. 7. 2020 (10:30) | Sokol Hostouň vs. Sokol Brozany (Hostouň)                                                 25. 7. 2020 (10:00) | Sokol Hostouň vs. SK Český Brod (Hostouň)                                                 29. 7. 2020 (18:00) | Sokol Hostouň vs. Meteor Praha (Hostouň)

A tým | Ve středu změříme síly s pražskou Duklou

Svěřence Ivana Pihávka a Martina Čurdy čeká před letní pauzou poslední přípravné utkání. Na hřišti Čechie Velká Dobrá přivítají rezervu pražské Dukly. Výkop zápasu je naplánován na 18:00.

17. 6. 2020 (18:00) | Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B

Hřiště: FC Čechie Velká Dobrá

Představení soupeře

FK Dukla Praha je český fotbalový klub, který sídlí v pražských Dejvicích. Zpočátku se jednalo o klub pozemního vojska Československé lidové armády. Do družstva tehdy nastupovali českoslovenští fotbalisté k výkonu základní vojenské služby. Někteří už jako hotoví hráči, další jako talentovaní mladíci, kterým působení v elitním týmu pomohlo v kariéře: po návratu z vojny se stali oporami svých klubů. Čistě civilním týmem se stal teprve po pádu komunistického režimu. ZDROJ

Před letošní sezónou (pozn.: po zrušení Juniorské ligy) byla rezerva Dukly zařazena do „béčkové“ skupiny ČFL. V nedokončeném ročníku 2019/20 obsadila 12. příčku se ziskem 20 bodů.