A tým | V sobotu se Hostouňští střetnou s Duklou

Svěřence Ivana Pihávka a Martina Čurdy čeká v sobotu, v rámci přípravy na jarní část sezóny, první přípravné utkání. Na hřišti v Rynholci přivítají rezervu pražské Dukly. Výkop zápasu je naplánován na 10:00.

25. 1. 2020 (10:00) | Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B

Hřiště: UMT Rynholec - U Hřiště 144, 270 62 Rynholec

Představení soupeře

FK Dukla Praha je český fotbalový klub, který sídlí v pražských Dejvicích. Zpočátku se jednalo o klub pozemního vojska Československé lidové armády. Do družstva tehdy nastupovali českoslovenští fotbalisté k výkonu základní vojenské služby. Někteří už jako hotoví hráči, další jako talentovaní mladíci, kterým působení v elitním týmu pomohlo v kariéře: po návratu z vojny se stali oporami svých klubů. Čistě civilním týmem se stal teprve po pádu komunistického režimu. ZDROJ

Před letošní sezónou (pozn.: po zrušení Juniorské ligy) byla rezerva Dukly zařazena do „béčkové“ skupiny ČFL. Po podzimní části náleží Dukle 12. příčka se ziskem 19 bodů. Nejlepším střelcem mužstva je v aktuální sezóně Ondřej Ullman, který si připsal 5 přesných zásahů.