A tým | V Písku vystřelil remízu Etemike

Hostouňští podruhé na jaře zabodovali na hřišti soupeře. Na půdě zachraňujícího se Písku uhráli remízu 2:2, když oba góly zelenobílých střelil Graham Etemike. V příštím kole přivítáme na svém hřišti rezervu Táborska. Zápas odehrajeme již v pátek 24. května (18:00).

FC Písek vs. Sokol Hostouň 2:2 (2:1)

Sestava – Sokol: Pančev - Bízek, Kokeš (46. Křenek), Mládek, Freisinger (60. Paulizzi), Etemike, Štětka, Januška (90. Klimenda), Novák, Hucek, Egbe (67. Čížek)

Branky: 42. Koreš (p.), 45.+1 Bartizal - 4. a 62. Etemike

Žluté karty: Baďura, Dohnal, Sajtl, Běloušek, Koreš - Kokeš, Januška, Čížek

Jsem moc rád, že jsme dnes předvedli, kromě nějakých 15 minut v prvním poločase, slušný výkon. Po minulém zápase s Bohemkou jsem si udělal opravdu precizní rozbor všech odehraných zápasu a vlastně tak načerpal spousta věcí, a hlavně jsem si uvědomil, že nám ze hry odešla radost. Šíleně jsme cílili na výsledky, protože jsme se chtěli držet zuby nehty nahoře. Teď už víme, že to asi nedopadne podle našich představ, ale chceme se do konce sezóny fotbalem bavit. Celý týden jsme na to hodně apelovali a myslím, že se mám to přeneslo do dnešního zápasu. Pevně doufám, že nám pomůžou dvě nádherné branky Grahama. Do posledních třech zápasů půjdeme s čistou hlavou, velkou chutí předvádět dobrý fotbal a odhodláním v co nejlepší výsledky. Písku moc držím palce v boji o záchranu, přeji si ať se záchranní.