29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

A tým | V neděli se Hostouňští představí na půdě Táborska

Hostouňští se v premiérové sezóně v ČFL poprvé představí na půdě soupeře. V rámci druhého kola zajíždí do Tábora, kde se střetne s místním FC MAS Táborsko. Zápas je naplánován na neděli od 17 hodin. Na zápas je vypraven klubový autobus s časem odjezdu ve 13:30.

18. 08. 2019 (17:00) | FC MAS Táborsko vs. Sokol Hostouň

Hřiště: Kvapilova 3075, 390 03 Tábor - MAPA

Odjezd: 13:30 (od hřiště v Hostouni)

Představení soupeře

FC MAS Táborsko (celým názvem: Football Club Moravské akciové strojírny Táborsko) je český fotbalový klub, který sídlí v Táboře v Jihočeském kraji. Založen byl v roce 2012 po sloučení jihočeských klubů FK Spartak MAS Sezimovo Ústí a FK Tábor. Největším úspěchem klubu bylo dosažení třetího místa ve druhé nejvyšší soutěži v sezóně 2013/14. Od sezóny 2019/20 působí ve třetí nejvyšší fotbalové soutěži v České republice. Klubové barvy jsou modrá a bílá. ZDROJ

Do letošní třetiligové sezóny vstoupili Táborští výhrou na hřišti Benešova 3:1. Přesvědčivému vítězství napomohlo brzké vyloučení benešovského Vosáhla (pozn.: 19. minuta). O branky Táborska se postaral dvěma přesnými zásahy v prvním poločase útočník Toutou. Ve druhé části zvýšil na 3:0 Musiol. Poslední slovo v utkání si vzali domácí, když korigovali na konečných 1:3.