A tým | V Hostouni slavila Bohemka

Hostouňští nedokázali navázat na dva týdny staré vítězství s Duklou. S rezervou dalšího slavného klubu Bohemians Praha padli před výbornou kulisou 1:2. Skóre utkání otevřel v prvním poločase hostující Denis Pomahač. Krátce po přestávce sice vyrovnal Adam Fotr, poslední slovo v utkání si však vzali opět hosté a po trefě Vojtěcha Nováka se mohli radovat z tříbodového zisku.

Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B 1:2 (0:1)

Sestava – Sokol: Pančev - Bízek, Kokeš (60. Novák), Křenek (46. Venancio), Mládek, Freisinger (60. Hucek), Januška, Štětka, Fotr (79. Paulizzi), Etemike, Egbe

Branky: 55. Fotr - 29. Pomahač, 66. Novák

Žluté karty: Egbe, Novák - Farkaš, Skořepa, Novák V., Bělaška

Trenér Dominika Rodingera po utkání...

Upřímně říkám, že naprosto nechápu první poločas. Už jsem se kluků v kabině ptal o poločase, co je za problém, že jdou někteří jedinci s takovým (ne)nastavením do takového zápasu. Je pátek večer, krásné počasí, naprosto famózní hřiště, které klub dal za týden neuvěřitelně dohromady a přijede Bohemka, která hraje o záchranu bez hráčů z ligového Áčka. My se můžeme bavit fotbalem, hrát bez absolutního tlaku… A my odehrajeme první poločas takhle? Proč to druhý poločas jde? Proč někteří zapnou až tehdy, když dostanou kartáč o poločase? Nebudeme nikoho přemlouvat, každý se musí podívat do zrcadla sám a odpovědět si, zda dělá opravdu maximum pro své spoluhráče, pro sebe a hlavně klub.

Osobně si dávám za vinu i některé mé rozhodnutí o základní sestavě a vlastně i jedno střídání, které mi opět ukázalo, že člověk má dostávat jednu, dvě, ale určitě ne tři šance. Je to velké ponaučení i pro mě, a i já si musím zamést před svým prahem, zda všechno dělám správně.