A tým | Souboj zelenobílých skončil dělbou bodů

V 6. kole České fotbalové ligy na sebe narazila dvě mužstva vyznávající zelenobílé barvy, Sokol Hostouň a rezerva Bohemians Praha 1905. Brankový účet utkání otevřel v 38. minutě domácí Sokol zásluhou proměněné penalty Janušky. Ve druhém poločase vyrovnal na konečných 1:1 hostující Müller.

Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B 1:1 (1:0)

Sestava – Sokol: Pančev - Zahranychnyy, Kosík, Krunert, Charvát, Januška (71. Paulizzi), Vlasák (54. Habovda), Štětka, Hájek (86. Novák F.), Shkyria (71. Neruda), Hucek

Branky: 38. Januška (p.) - 69. Müller

Žluté karty: Kosík, Vlasák - Marhoul, Farkaš

Až na konci sezóny zjistíme, zda bod proti Bohemce pro nás byl ztrátou, či ziskem. Bohemka byla prvních dvacet minut živější, my naopak působili oproti předešlým zápasům nekoncentrovaným dojmem. Otočilo se to po brankové příležitosti Vlasyho, který pálil hlavou vedle po krásném centru Janyho. Od té doby si myslím, že jsme měli víc vstupů do soupeřova vápna. Vyústilo to v penaltu na Janyho, který sám pokutový kop proměnil.

Druhý poločas jsme začali dobře, měli opět víc šancí na to zápas rozhodnout, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Bohemka nás od 60. minuty zatlačila a po několika nedůrazech ve vápně potrestala ze standardní situace brankou. Znovu jsme se zvedli a chtěli vstřelit branku na 2:1. A že jsme k tomu měli příležitosti. Kosu fantasticky vychytal Kouba, Kruny přestřelil z malého vápna… Zápas nakonec skončil plichtou 1:1.

Bohemku je potřeba pochválit. Mladí kluci hrají odvážně, agresivně a pod vedením Dalibora Slezáka nebudou hrát v naši skupině druhé housle. Gratuluji jim k zisku bodu a přejii hodně štěstí do dalších zápasů. My musíme jet na Motorlet vyhrát, protože cítíme, že dnes jsme měli urvat tři body a dostat se do pomyslné top 6. Škoda!