29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

A tým | Souboj třetiligových Hostouň prohrála

Hostouňští sokolové v posledním přípravném utkání podlehli v Dobrovízi královodvorským "Cábelíkům" 1:2.

Foto: Jan Murárik

Podobně jako porážka ve Zbuzanech se výkon sokolů dělil na poločasy. Opět sehráli velmi dobře první půli utkání, aby ve druhé střídající enkláva hostouňských hráčů  přenechala iniciativu soupeři. Tomu stačilo udržet tlak na míči a využít chyb "domácích".

"Jen první poločas byl z naší strany slušný. Soupeř nám ukázal, jak se hraje ve třetí lize. Někteří naši hráči nedali do zápasu důraz či správné nasazení. Připadalo mi, že si jen přišli zahrát fotbálek. Nadcházející týden nás čeká jen fotbalová práce na velkém hřišti," sdělil po zápase trenér Ivan Pihávek.

Hostouň čeká příští víkend v Plzni předkolo MOL Cupu (3. 8., 10:30).

Sokol Hostouň vs. FK Králův Dvůr 1:2 (1:0)

Sestava: Czehowsky (46. Kudrna) - Borák, Trapp (46. Krupička), Dosoudil, Vašák - Zahranychnyy (46. Hovorka), Marek (61. Křižka), Mařík (61. Vojtěšek), Kolmistr - Gajecký (46. Hadi), Hájek (46. Laušman)

Autor: Vaše Kladno | Foto: Jan Murárik