A tým | Sokol v pátek zajíždí do Mladé Boleslavi

Hráče prvního mužstva čeká v pátek, v rámci listopadového tréninkového bloku, přípravné utkání v Mladé Boleslavi. Začátek utkání s rezervou tamního prvoligového klubu je naplánován na 15. hodinu.

 

 

12. 11. 2021 (15:00) | FK Mladá Boleslav B vs. Sokol Hostouň

Hřiště: Areál FA – FK Mladá Boleslav (u OBI)

 

Představení soupeře

FK Mladá Boleslav (celým názvem: Fotbalový klub Mladá Boleslav) je český fotbalový klub, který sídlí v Mladé Boleslavi ve Středočeském kraji. Jako letopočet založení klubu je tradičně uváděn rok 1902, který se dá ovšem brát spíše jako ročník založení mladoboleslavského fotbalu. Současný fotbalový klub byl totiž založen v roce 1950 po velké fúzi městských klubu. Klubové barvy jsou modrá a bílá. ZDROJ

 

B mužstvo Mladé Boleslavi, stejně jako ostatní rezervy prvoligových klubů, zahájilo účinkování ve třetí nejvyšší soutěži v sezoně 2019/20 (pozn.: náhradou za zrušené týmy juniorské ligy). Do ní vstoupili Mladoboleslavští nad očekávání, když v nedohraném ročníku získali v 16 zápasech 30 bodů a obsadili třetí příčku. Dobře rozehráli i následující covidovou sezonu 2020/21. V osmi zápasech nasbírali 15 bodů, což stačilo na 5. příčku s minimálním odstupem na nejvyšší pozice. Letošní sezona zatím zůstává ve stínu těch předchozích. Ze sestupových příček se tým rezervy Mladé Boleslavi dostal až díky posledním podzimním zápasům (Zápy 4:0, Pardubice 4:1).    

 

Fan Shop Sokol Hostouň