20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

A tým | Sokol v pátek narazí na Spartu

Před necelými čtrnácti dny Hostouňští porazili dorostenecký výběr Slavie. Na páteční podvečer si pozvali na svůj stadion dorost slavnějšího pražského „S“ - AC Sparta Praha. Před domácím publikem se tak první mužstvo Hostouně představí po dlouhých 250 dnech! Zápas má naplánován výkop v 17:30.

11. 6. 2021 (17:30) | Sokol Hostouň vs. AC Sparta Praha U19

Hřiště: Stadion Vojtěcha Zeithamla - U Hřiště 307, Hostouň u Prahy

Představení soupeře

AC Sparta Praha fotbal, a.s. (celým názvem: Athletic Club Sparta Praha fotbal, a.s.) je český profesionální fotbalový klub, který sídlí na pražské Letné. Oddíl je členem asociace Association Club Sparta Praha. Sparta je nejúspěšnějším českým fotbalovým týmem, získala 36 titulů z československé a české ligy, několikrát účinkovala v Lize mistrů UEFA a během více než 120leté historie klubu v jeho dresu působila řada reprezentantů. Klubové barvy jsou modrá, žlutá a rudá. Své domácí zápasy odehrává v Generali Areně s kapacitou 18 944 diváků.

Starší dorost (U19) Sparty je součástí nejslavnější české akademie sídlící na pražském Strahově. Od rozdělení Československa zvedli Sparťané nad hlavu osmkrát pohár pro mistra dorostenecké ligy, pětkrát brali stříbrné medaile a dvakrát skončili na třetím místě.

Našlápnuto k titulu měli dorostenci Sparty i v posledních dvou předčasně ukončených sezonách. V ročníku 2019/20 jim patřila po 18 odehraných zápasech první pozice s dvoubodovým náskokem nad pražským rivalem z Edenu, respektive z Horních Počernic. Stejnou pozici s totožný bodovým náskokem na Slavii drželi i před ukončením soutěží v letošní sezoně.