A tým | Sokol ukořistil ve Varech plný počet bodů

V 5. kolo České fotbalové ligy A mužstvo Sokola Hostouň vyhrálo na půdě karlovarské Slavie 3:2 a v tabulce poskočilo na osmou příčku tabulky.

První branku utkání vstřelil v 17. minutě Januška. Na jeho trefu sice domácí reagovali vyrovnáním o pět minut později. Po přestávce však vrátil Sokolu vedení opět Januška a čtvrthodiny před závěrečným hvizdem poslal zelenobílé do dvoubrankového vedení Vlasák. Slavia stačila v závěru pouze korigovat výsledek brankou Skaly.

FC Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň 2:3 (1:1)

Sestava – Sokol: Pančev - Zahranychnyy, Kosík, Paulizzi (56. Habovda), Krunert, Charvát, Januška (79. Bízek), Vlasák (79. Novák D.), Štětka, Shkyria, Hucek (90.+3 Contreras)

Branky: 22. Prágr, 86. Skala - 17. a 70. Januška, 78. Vlasák

Žluté karty: Matoušek, Tůma, Červený, Pěkný, Vaněček - Zahranychnyy

První poločas byl pro diváka naprosto skvělý, stále se něco dělo, týmy měly své šance a padlo po jedné brance na každé stráně. Divák se musel bavit. O přestávce jsme klukům upřesnili některé fragmenty, které se nám podařilo ve druhém poločase vtisknout do naší hry a zaslouženě jsme druhý poločas vyhráli. Jsem moc rád, že se potvrdilo, hlavně výkonem, předešlé střetnutí s Přešticemi a teď musíme jít stejně nalazeni na těžkého soupeře z Bohemky. Vítězství vám vždycky dodá energii do dalšího týdne a my se budeme snažit toho maximálně využít a přenést do dalšího víkendu. Děkujeme za podporu a Varům držím palce do dalšího průběhu sezóny.