A tým | Sokol si v přípravě připsal těsnou výhru nad Zličínem

Pár dní po vydařeném utkání v Českých Budějovicích se trenéři se rozhodli zařadit do programu zápas s týmem Zličína, jejichž domovské hřiště je tradiční útočištěm v zimní přípravě Sokola. Hostouňští v utkání, proti desátému celku Pražského přeboru, na hřišti dominovali, ale nakonec se museli spokojit s těsnou výhrou 2:1. O branky se v první poločase postaral Kabele a Barbara.

I když Hostouňští v zápase s účastníkem Pražského přeboru částečně pozměnili sestavu z posledních hraných utkání a několik stabilních hráčů dokonce dostalo volno, naplňovali od samého začátku papírové předpoklady a domácím míč příliš nepůjčovali. Útočná snaha Sokola však narážela na houževnatou a pozornou obranu Zličína. Branku přinesla 12. minuta, kdy se prokázal prosadit ze značky pokutového kopu Jiří Kabele. Na dva nula mohl vzápětí zvýšit Vlasák, ale jeho branka pro postavení mimo hru neplatila. Postupem času si ofenzivní choutky vyzkoušel i domácí výběr, který třikrát zahrozil z kontrů po našich chybách na polovině hřiště. V jednom případě se zaskvěl brankář Pančev, v ostatních rozhodlo špatné řešení hráčů Zličína ve finální fázi. Klid na kopačky Hostouně dal ve 40. minutě brankou Barbara.

Druhá pětačtyřicetiminutovka se odehrávala ve znamení té první. Hostouňští se usídlili na polovině soupeře, ale jejich snažení bylo efektivní pouze po velké vápno a šance s postupem času přicházely již sporadicky. Hráči Zličína se nadále spoléhali na rychlé protiútoky a z jednoho takového se dočkali v závěru utkání čestného úspěchu zásluhou střelce Kartáka. Poslední minuty utkání už branku nepřinesly, a tak si Hostouňští připsali těsnou výhru 2:1.

FC Zličín vs. Sokol Hostouň 1:2 (0:2)

Sestava: Pančev - Neruda (60. Dědeček), Novák, Kosík (50. Shkyria), Zahranychnyy (50. Kubáň) - Hucek, Pantić, Lička (60. Fotr) - Kabele, Vlasák, Barbara (80. Tetour)

Branky: 79. Karták - 12. Kabele (p.), 42. Barbara