4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

A tým | Sokol s Vltavínem bez branek

Hostouňští zakončili podzim domácí bezbrankovou remízou s pražským Vltavínem. V posledních pěti utkání tak Sokol nepoznal pocit porážky a před zimním přestávkou si zajistil historicky nejlepší postavení v tabulce.

Z kraje utkání to byli hosté, kteří se více kamarádili s balonem. Jejich aktivita však k většímu zaměstnání brankáře Tetoura nevedla. Naopak více nebezpečné byly ojedinělé protiútoky Hostouňských, ale ani ty nenašly svého střelce, a tak se šlo do kabin za stavu 0:0.

Na začátku druhého poločasu přebrali otěže zápasu hráči domácího Sokola a byli i blízko k otevření skóre střetnutí. Střela Janušky však skončila pouze na tyči a dalekonosný projektil z kopačky Krunerta zlikvidoval výborným zákrokem brankář Vltavínu Štorc. V závěru utkání si připsali dvě velké šance i hosté, ale ani ty v síti neskončily. Oba týmy si tak připsaly spravedlivě po bodu a do jara vstoupí v těsném sousedství v tabulce (pozn.: 5. Vltavín 24 b., 6. Hostouň 22 b.).

Sokol Hostouň vs. Loko Vltavín 0:0 (0:0)

Sestava – Sokol: Tetour – Bízek, Krunert, Miker (61. Paulizzi), Charvát, Habovda, Vlasák (71. Hájek), Fotr (46. Januška), Contreras (61. Hucek), Novák F., Neruda (71. Zahranychnyy)

Žluté karty: Krunert, Vlasák – Matějka, Tichý, Borkovec

Velmi těžký zápas. Cítil jsem, že už pojedeme z posledních sil, protože jsme už tři týdny neměli normální klasický tréninkový režim. Prakticky jsme trénovali jen dva dny v týdnu, což v ČFL nejde. A ukázalo se to v zápase, že jsme neměli dostatečnou šťávu. První poločas byl soupeř aktivnější, lepší v mezihře a my hrozili jen z brejku a standardek. Naopak druhý poločas jsme měli hned tři velké příležitosti ke skórování, které jsme nedokázali využít. Postupem času si převzal soupeř zase lehce otěže hry a měl rovněž dvě situace, které mohly skončit gólem. To jsme už ale neviděli díky mlze, která se snesla na hřiště :). S bodem jsme spokojení, vážíme si nasbíraných celkových dvaadvaceti a teď jdeme do smutné zimy. Další mistrovské utkání hrajeme až za 112 dní, … což beru jako minimálně velmi smutné. Děkujeme všem fanouškům za podporu.