28. 4. 2024 (17:00) | ČFL - 24. kolo: Sokol Hostouň vs. FK Dukla Praha B (Hostouň)

A tým | Sokol byl na půdě lídra blízko k bodu. Výhru si Jiskra zajistila v první půli

Utkání 26. kola České fotbalové ligy skupiny A mezi Jikrou Domažlice a Sokolem Hostouň skončilo těsným vítězstvím domácích 3:2. Za Hostouňské se střelecky prosadil Januška a Hucek.

Lídr soutěže a aktuálně velký aspirant na postup z Domažlic se však na tři body hodně nadřel. V prvním poločase dokázali hráči Sokola dvakrát reagovat na vstřelenou branku domácích vyrovnáním, na třetí už nikoliv. K lepšímu výsledku Hostouňské nedovedl ani výborný druhý poločas, v němž si podmanili hru a od vstřelení branky je dělila buď branková konstrukce, nebo výborně chytající brankář Jiskry.

TJ Jiskra Domažlice vs. Sokol Hostouň 3:2 (3:2)

Sestava – Sokol: Pančev - Zahranychnyy (90. Kosík), Krunert, Charvát (16. Bízek), Januška, Vlasák, Štětka, Fotr O. (62. Miker), Novák F., Habovda, Hucek

Branky: 8. Vůch, 32. Mužík (p.), 36. Zajíček - 22. Januška, 34. Hucek

Žluté karty: Vávra, Zajíček, Mužík, Fedak, Cherepko - Miker, Novák F.

Utkání pohledem trenéra Dominika Rodingera

Pocity jsou hodně smíšené. Člověk tam jede dvě hodiny, předvede heroický výkon a stejně to nestačí na zisk aspoň bodíku. Dle mého názoru jsme byli my lepším týmem. Neshoduji se tedy s trenérem domácích, který řekl, že si o ten kousíček zasloužili vyhrát. Celý druhý poločas se prováleli na zemi, aby to dotáhli do vítězného konce a nemusel se jim zopakovat předešlý zápas, kde dostali dvě branky v nastavení. Nebrečím, jsem naopak obrovsky hrdý na to, co jsme předvedli a chyběl nám kousíček štěstí, aby nám tam spadla třetí branka. Cherepko v brance domácích kouzlil, dělal všechno možný, a nakonec se stal hráčem utkání. Penalty? Každý, kdo se na to podívá, tak si udělá obrázek sám. Kruny naprosto čistě vypíchl míč do rohu, a naopak neodpískaná penalta v 90 minutě na Bízu? Jděte se podívat na jeho kotník… Víc k tomu nemám. Gratulujeme Jiskře k vítězství, ať se daří do zbytku sezóny.