4. 5. 2024 (10:15) | ČFL - 25. kolo: Motorlet Praha vs. Sokol Hostouň (Jinonice)

A tým | Skvělý výkon a dvoubrankové vedení na výhru nestačily

V rámci 10. kola FORTUNA ČFL ligy se odehrál v Plzni na třetí ligu nadstandardní duel. V hlavní roli byla rezerva Viktorie Plzeň a Sokol Hostouň. Konečné resumé utkání vyznělo lépe pro domácí celek, který otočil vývoj utkání z 0:2 na 4:2.

Hosté z Hostouně do duelu vkročili lépe a povětšinu úvodního poločasu na hřišti dominovali. Odměnou jim byly branky Nerudy a Vlasáka. Namísto pojistky v podobě třetí branky však nechali Plzeňské pár vteřin před přestávkou snížit a po příchodu z kabin, v rozmezí osmi minut, dokonat obrat.

FC Viktoria Plzeň B vs. Sokol Hostouň 4:2 (1:2)

Sestava – Sokol: Pančev - Zahranychnyy, Kosík, Krunert, Charvát (72. Contreras), Habovda (65. Novák D.), Januška, Vlasák (65. Miker), Štětka, Hucek (72. Novák F.), Neruda (80. Shkyria)

Branky: 45.+2 Vrba, 50. a 55. Kronus, 59. Sojka - 18. Neruda, 35. Vlasák

Žluté karty: Kronus - Charvát, Habovda

Možná góly dali, každopádně tenhle nebyl zápas o Plzni, ale o nás. Vydrželi jsme hrát skvělý fotbal 45 minut, pak jsme zase inkasovali ze standardky. Soupeři jsme tak nechtěně dovolili začít přemýšlet, že by mohl uspět, protože do té doby jsme mu to výkonem neumožnili. Úplně jsme vypnuli a nestalo se nám to poprvé, s Budějovicemi a Pískem to přišlo také. Pak jsme sice zápas zase dostali pod kontrolu, Kosík trefil břevno, ale domácí už to uhlídali. Co je nám platné, že nás po zápase chválí, když jedeme domů jako spráskaní psi.