A tým | S Příbramí po bodu i po gólu

Hostouňští v sobotu zakončili náročný program tří zápasů v šesti dnech. Stejně jako v Sokolově, museli i v Příbrami dotahovat poločasovou jednobrankovou ztrátu. Bod za remízu 1:1 zařídil zkraje druhého poločasu Adam Fotr.

1.FK Příbram B vs. Sokol Hostouň 1:1 (1:0)

Sestava – Sokol: Pančev – Zahranychnyy, Shkyria (75. Neruda), Miker, Charvát, Januška, Štětka, Fotr, Contreras, Dočekal (75. Kubáň), Hucek

Branky: 40. Budínský - 48. Fotr

Žluté karty: Kolář, Rajtmajer (oba Příbram)

Do doby, co jsme měli síly, tak bych řekl, že jsme byli lepším týmem. Ale doběhl nás náročný program a bohužel i absence, které jsou buď z osobních důvodu či úrazové zranění z předchozích utkání.

První poločas jsme hráli poměrně slušně, byli jsme lepší na míči, ale nebyla tam dostatečná agresivita ve vápně. Gól jsme dostali z akce, která byla poměrně řešitelná, ale bohužel jsme nepokryli jednoho hráče ve vápně.

Podařilo se nám poměrně rychle po hezké akci srovnat Adamem Fotrem, který čekal na gól dlouho a osobně jsem cítil na rozcvičce, že to dnes protrhne. Jsem za něj moc rád, protože je to kluk, který si ho zasloužil za svoji ochotu pracovat pro tým. Poté jsme měli 100% šanci Jirkou Mikerem, který mohl rozhodnout zhruba patnáct minut před koncem, ale bohužel pro nás neproměnil. Od té doby jsme už šlapali vodu, bojovali sami se sebou a ubránili dvě příležitosti soupeře.

Tento týden si kluci sáhli na dno svých sil jak fyzických, tak i morálních. Skládám jim všechen respekt a moc jim za to děkuji. Jen nás mrzí, že jsme nevyhráli pro Jordana, kterému zemřela babička. Jdeme do finále, odpočineme si, dobře potrénujeme a uděláme všechno pro to, ať vyhrajeme poslední utkání sezóny. Příbrami děkuji za férové a kvalitní utkání.