20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

A tým | Příprava graduje. Hostouňští v sobotu zajíždí na Spartu

Hostouňští se v sobotu na Strahově střetnou s B mužstvem pražské Sparty, pro kterou bude vzájemné měření sil generálkou před startem druhé poloviny Národní ligy. Utkání se odehraje v TCM Strahov s časem výkopu v 11:00.

26. 2. 2022 (11:00) | AC Sparta Praha B vs. Sokol Hostouň

Hřiště: TCM Strahov - Vaníčkova 2464, Praha 6

Informace pro diváky

Vchod pro diváky do areálu strahovského tréninkového centra bude umístěn u autokina (viz mapa). Vstup do areálu jiným vchodem nebude možný.

Představení soupeře

AC Sparta Praha „B“ (celým názvem: Athletic Club Sparta Praha fotbal, akciová společnost) je český rezervní fotbalový tým, který sídlí v pražském Bubenči. Oddíl je členem asociace Association Club Sparta Praha. Určit přesné založení rezervního týmu je skrz tehdejší dostupnost informací prakticky nemožné, předpokladem je pouze jeho postupný vznik od založení A–týmu v roce 1893. Jeho dočasný zánik přišel v roce 2014, kdy byl od roku 2012 postupně nahrazován novým svazovým projektem v podobě juniorského týmu. Po sezóně 2018/19 byl juniorský tým zrušen společně s Juniorskou ligou, čímž tak došlo k znovuobnovení rezervních týmů. Své domácí zápasy odehrává na Strahově. ZDROJ

Rezerva Sparty se po znovuzaložení zařadila po boku ostatních béček prvoligových klubů do ČFL. Snahu dostat Spartu do druhé ligy zabrzdilo v úvodní sezoně „covidové“ předčasné ukončení soutěže. O rok později se rezervní tým letenského týmu dočkal a od letošní sezony je účastníkem druhé nejvyšší soutěže. A rozhodně v Národní lize není do počtu. Po podzimní části sezony náleží Sparťanům 2. příčka se ziskem 28 bodů.

B MUŽSTVO – PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ

26. 2. 2022 (14:00) | AFK Libčice vs. Sokol Hostouň B - UTKÁNÍ ODLOŽENO