10. 5. 2024 (18:00) | ČFL - 26. kolo: Sokol Hostouň vs. Bohemians Praha 1905 B (Hostouň)

V pátek 12.8. absolvovalo A mužstvo předzápasový trénink – poslední před premiérovým startem v Divizi v domácím utkání proti Mostu. Obdrželi nové vybavení a vrhli se do tr

Každý hráč dostal kompletní sadu zeleného a bílého teréninku.mo prádla pod dres a také nové klubové osušky s čísly – stejnou osušku si může zakoupit každý fanoušek u pokladny v době domácích zápasů. Brankáři dostali navíc černou sadu a také nové tréninkové vybavení, které si můžete ve fotografiích prohlédnout na Bogdanu Petrovičovi. Dále jsme zaznamenali první fázi tréninku po rozcvičení – hru na omezeném prostoru, tzv. „bago“ a cvičení brankářů s Tomášem Bystřickým, trenérem brankářů.

Co se týče kádru, z testech v Itálii se vrátil Daniel Novák a podařilo se dotáhnout přestupy útočníků Tvrzníka a Zemana a obránce Boruty. Chybět naopak budou Neumann a Šilhán, který je čerstvě po operaci menisku. Zda se v sestavě či na lavičce objeví Zachariáš nebo Motlík, kteří měli nedávno drobné problémy, je nejisté. Útočník Letko ještě nezačal trénovat po červnovém zranění klíční kosti.

Přijďte podpořit áčko a přidejte se svými hlasivkami k novému fanklubu, kterému byl zakoupen buben!