29. 3. 2024 (15:00) | ČFL - 20. kolo: Sokol Hostouň vs. Povltavská FA (Hostouň)

A tým | Informace k cestě na zápas s Meteorem

Pozor na dopravní komplikace! V okolí stadionu Meteoru v Libni probíhá rekonstrukce vodovodů, kanalizace a tramvajové tratě (Zenklova ulice). Pokud se v neděli vydáte podpořit naše fotbalisty, věnujte pozornost tomuto článku.

Ve současné etapě (23. 4. - 15. 7. 2018) budou hlavní práce probíhat v úseku Horovo náměstí - Na Dědince, kde dojde k dokončení rekonstrukce vodovodů a kanalizace a následně proběhne rekonstrukce tramvajové tratě a obnova povrchu vozovky a chodníků. I nadále budou pokračovat práce na obnově povrchů vozovky a chodníků v úseku Elsnicovo náměstí - Stejskalova a rekonstrukce mostu na Elsnicově náměstí. Práce budou opět probíhat při vyloučení tramvajového provozu.

Od 23. dubna 2018 dojde k zásadní změně organizace dopravy v úseku Horovo náměstí - Elsnicovo náměstí: tento úsek bude průjezdný jednosměrně (pro veškerou dopravu), a to ve směru od Bulovky do centra.

Individuální automobilová doprava bude odkláněna, stejně jako v předchozích etapách, pomocí informačních tabulí na vyznačené objízdné trasy. Objízdná trasa je ve směru z centra vedena ulicemi Sokolovská, Vysočanská, resp. ulicemi K Žižkovu, Freyova, Vysočanská směrem k dálnici D8 nebo dále Střelničnou ulicí do Kobylis. Některá vozidla mohou využívat i Proseckou ulici. Objízdná trasa ve směru od dálnice D8 do Vysočan je vedena Vysočanskou ulicí a vozidla jedoucí do Libně pak ulicemi V Holešovičkách a Povltavská. Vozidla, která přijedou ve směru od Kobylis a nepoužijí objízdnou trasu, budou vedena ulicí Františka Kadlece na Proseckou ulici.

Pro příjezd z pražského okruhu doporučujeme příjezd z Primátorské, nebo Povltavské ulice. MAPA - HOSTOUŇ > METEOR

>>> INFO - DOPRAVA | (MÚ PRAHA 8) <<<