20. 4. 2024 (18:00) | ČFL - 23. kolo: Slavia Karlovy Vary vs. Sokol Hostouň (Drahovice)

A tým | I přes prohru odehráli Hostouňští se Spartou vyrovnanou partii

Posledním soupeřem Hostouňských před nucenou čtrnáctidenní koronavirovou pauzou byla dnes dopoledne rezerva Sparty. Po vyrovnaném prvním poločase nakonec zelenobílí, s lídrem naší třetiligové skupiny, prohráli 1:4. Jedinou branku Sokola vstřelil Kulhavý.

Utkání pohledem trenéra Dominika Rodingera:

Čekal nás velmi silný soupeř, který byl ještě posílen o hráče z áčka. Je nádhera vidět například Plavšiče s Karabcem. Jejich první dotek, fotbalové myšlení a fotbalová chytrost je fantastická. My začali perfektně, měli Hájkem první šanci, poté Kamil Kulhavý šel ze strany na Holce, ale ani jednu akci jsme nedokázali zakončit, …i když se daly obě. Posléze Spartě neuznali gól po ruce Polidara. Do vedení šla i tak Sparta. Ve 26. minutě jsme nedokázali uhlídat ve vápně hráče soupeře a ten se nemýlil. Skvělá reakce přišla od Kulhavého, který to vzal na sebe a srovnal stav na 1:1.  Chvilku poté měl opět příležitost Pavlík, který místo střely opět volil přihrávku, takže jsme nezakončili a poločasový výsledek tak zůstal nerozhodný.

Druhý poločas jsme začali velmi zle. Soupeř po 4 minutách, a dvou našich hrubých chybách, šel do vedení. Hra se poté uklidnila a my měli šance na snížení stavu, hlavně po křídelních akcích. Bohužel jsme soupeře vysvobodili hloupým faulem ve vápně a sám faulovaný Plavšić penaltu proměnil - 4:1. Líbilo se mi, že střídající hráči hru oživili a zápas jsme nezabalili.

Výsledek není úplně odrazem hry, ale bohužel, pokud budeme nadále tak nedisciplinovaní v určitých fázích hry, budeme takhle trestáni. Je to velká škoda, protože jsme mohli sahat po lepším výsledku. Teď nevíme, jak dlouhá pauza nás čeká a vlastně, jak to celé bude. Držte se ve zdraví a snad brzy na stadionu Hostouně.

AC Sparta Praha B vs. Sokol Hostouň 4:1 (1:1)

Sestava (Sokol): Tetour - Pavlík, Trapp, Konejl, Hovorka - Kabele (69. Lohoyda), Soukup (87. Čakurda), Brejcha, Zahranychnyy (87. Vegricht), Kulhavý (79. Dostál) - Hájek (79. Smékal)

Branka: 26. Tvaroh, 49. Pudhorocký, 51. Patrák, 66. Plavšić (p.) - 30. Kulhavý

Žluté karty: Pudhorocký, Jonáš, Flak - Hovorka