A tým | Hostouňští zvítězili nad Tatranem

A mužstvo Hostouně v dnešním odpoledním utkání zdolalo Tatran Rakovník vysoko 5:1 a v tabulce Divize B si upevnilo vedoucí pozici. Čtyři branky Hostouně vstřelil útočník Hájek. Jednu branku přidal Hanuščík..

Vítězství se však nerodilo lehce. Do utkání Hostouňští vstoupili výborně a již v prvních vteřinách vstřelil úvodní branku Hájek. Rychlý gól hosty nikterak nesložil a v dalším průběhu prvního poločasu byli Rakovničtí Hostouni minimálně vyrovnaným soupeřem. Obě mužstva si dokázala do přestávky vypracovat po jedné vážnější šanci. Žádnou z nich však nedokázaly využít, a tak o přestávce svítilo na světelné tabuli 1:0 pro Hostouň.

To ale přestalo platil krátce po příchodu z kabin. Hosté oplatili domácím rychlou branku z prvního poločasu a ve 48. minutě vyrovnali. Radost Tatranu z vyrovnání však netrvala dlouho. O tři minuty později vrátil vedení Hostouni druhou brankou v utkání Hájek. Konečný klid na kopačky domácím dal v 75. minutě Hanuščík, který zvýšil na rozdíl dvou branek a zlomil tak poslední odpor Tatranu. V závěru utkání se přihlásil o slovo opět Hájek, který v 81. minutě završil třetí brankou v utkání hattrick. O pět minut později se radoval po čtvrté, když využil výhodu pokutového kopu a uzavřel konečný účet utkání na 5:1.

Sokol Hostouň vs. Tatran Rakovník 5:1 (1:0)

Sestava: Kudrna - Stojka (74. Vašák), Hanuščík, Viduna, Charvát - Vegricht (80. Zajac), Kulhavý, Marek, Lohoyda (74. Věchtík) - Hájek, Kostorek (74. Bělíček) | Czehowsky, Kabele

Branky: 1., 52., 81. a 87. Hájek, 75. Hanuščík

Žluté karty: Hanuščík, Viduna

Rozhodčí: Paták Viktor - Košan Martin, Žáková Dagmar

Autor: Lukáš Horníček | Fotografie: Zuzana Šůsová