A tým | Hostouňští ztratili v Sokolově výhru v závěru utkání

Utkání 28. kola České fotbalové ligy skupiny A mezi Baníkem Sokolov a Sokolem Hostouň skončilo po remíze 1:1 dělbou bodů. Skóre utkání otevřel Bízek, za domácí vyrovnal v samém závěru zápasu Daniil Doleček.

Po bezbrankovém prvním poločase otevřel po přestávce skóre utkání hostouňský obránce Bízek. Když už to vypadalo, že si odvezeme všechny body, rozesmutnil naši lavičku v samém závěru střetnutí domácí středopolař Doleček. I když je bod, v kontextu celého utkání, pro Hostouň ztrátou, dal nám definitivní razítko na potvrzení třetiligové příslušnosti pro příští sezonu. Naopak Baník dvě kola před konce soutěže ztratil šanci opustit poslední místo tabulky ČFL.

FK Baník Sokolov vs. Sokol Hostouň 1:1 (0:0)

Sestava – Sokol: Pančev - Bízek, Zahranychnyy. Krunert, Miker (90.+1 Šmerda), Pavi Junior (72. Novák D.), Januška (90.+2 De Siqueira), Vlasák (72. Fotr O.), Štětka, Hucek, Neruda (46. Novák F.)

Branky: 90. Doleček - 65. Bízek

Žluté karty: Krlička, Zázrivec - Hucek, Novák F.

V Sokolově jsme chtěli vyhrát za tři body, abychom se přehoupli přes magickou hranici 35 bodů, kterou jsme uhráli minulý rok. To by pro nás znamenalo, že splníme jeden předsezonní cíl, který mezi sebou máme. Zápas to byl takový taktický, soupeř byl na nás velmi dobře připravený a čekalo se, kdo dá první branku. Dali jsme ji my, …krásná, ale šťastná. Soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Až v 90. minutě, kdy jsme drželi míč na útočné polovině a nepřesnou přihrávkou na střed pustili Sokolov do brejkové příležitosti, kterou proměnil. Dalo se tomu stoprocentně zabránit, ale letošní jaro je pro nás v tomto tvrdé. Ztrácíme lacině body, rozdáváme je lehce soupeřům a nás to ve finále bolí. Máme poslední dva zápasy, tak zkusíme oba vyhrát.