A tým | Hostouňští vyhráli nad Admirou a zapsali si historický úspěch

Utkání předposledního kola České fotbalové ligy skupiny A mezi Sokolem a pražskou Admirou skončilo nejtěsnějším vítězstvím Hostouňských. Jedinou branku utkání vstřelil v závěru utkání Štěpán Krunert.

Nedělní zápas domácího Sokola s pražskou Admirou nabízel diváků atraktivní podívanou, krásné akce a nadějné brankové příležitosti. Utkání tak dlouho chybělo jediné. Branky! Té se nakonec dočkali, po brance Krunerta v samotném závěru utkání, pouze Hostouňští a tříbodovým ziskem stvrdili historický úspěch v podobě nasbíraných bodů v této soutěži.

Sokol Hostouň vs. FK Admira Praha 1:0 (0:0)

Sestava – Sokol: Pančev - Bízek, Zahranychnyy, Krunert, Pavi Junior (81. Neruda), Januška (86. Šmerda), Vlasák, Štětka, Novák F., De Siqueira (Miker), Hucek

Branky: 87. Krunert

Žluté karty: De Siqueira, Krunert, Pančev - Skalický, Martinic

Úleva! Tento týden jsem hodně četl o psychologii, abychom nějakým způsobem zkusil kluku nastavit jinak, než jsou. Cítil jsem, že na nich leží balvan ze šesti kol, které jsme nevyhráli. Někdy je nespravedlivé, jak výsledky ovlivňují cele úsilí a práci, kterou děláte. I dnes to musí být pro Admiru “nespravedlivé”, že nakonec prohrála. První poločas jsme byli skvělý a hráli výborně. Jen velká škoda, že jsme nedokázali vstřelit branku. Druhý poločas to byli naopak hosté, kdo měl větší a lepší příležitosti. Nás podržel Panči. Poprvé ve 14. jarním kole soupeř nešel z první stoprocentní šance do vedení a my udeřili na konci Krunym, pro kterého je to první branka. Žijeme si svůj sen. Můžeme to opravdu dohrát na šestém místě ČFL! Půjdeme po tom, chceme to zkusit. Děkujeme moc fanouškům za podporu a budeme věřit, že si najdou cestu na poslední zápas.